12 Martina Nadilo 3 12 Ana Rerečić
  13 Nika Belošević
  14 Lara Kinkela
Trener: Siniša Zonić    Trener: Luka Križanac

Vaterpolsitice Juga pobijedile su u Gružu riječko Primorje EBu prvoj utakmici doigravanja za treće mjesto s 12:10 (5:2, 3:5, 2:1, 2:2)te vode u igri na dvije pobjede s 1:0.

Anamarija Reić Rebov je bila prvi strijelac Juga s 5 pogodaka, po gtri su postigle Lucija Topić i Martina Nadilo, a jedan Katarina Čučić. Još su pod vodstvom trenera Siniše Zonića igrale Mara Tošić, Anđela Sinković, Ana Cvitanović, Nina Božić i Nikolina Klešković

Najboljai strijelac lige Martina Nadilo 43 pogotka

nadilo.

Riječanke su s dva uzastopna pogotka povele s 2:1. Potom pet pogodaka u nizu Jugašica, koje su u drugoj četvrtini imale u dva navrata četiri pogotka viška (6:2 i 7:3). Primorje je izjednačilo početkom treće četvrtine na 8:8. Nakon toga serija 4:0 Juga, koji je sredinom posljednje četvrtine imao 12:8. Riječki sastav je uspio samo ublažiti poraz.

Druga utakmica se igra u Rijeci, u subotu, 25. travnja.