free porn site

28-01-2012 00:00

Bazen u Gružu

Uvjerljivom pobjedom vaterpolistice Juga počele su nastup u novoj sezoni u Prvoj hrvatskoj ligi. U Gružu su bile bolje od riječkog Primorja, koji je u 1. kolu, u kojem su Jugašice bile slobodne, kod kuće nadigrale 13:10 zagrebačku Mladost, pobjednice Hrvatskog kupa.

Četiri uzastopna pogotka u drugoj četvrtini donijela su pet pogodaka prednosti ekipi trenera Siniše Zonića, koja je u posljednjoj četvrtini imala i osam pogodaka prednosti (14:6).

Emmi Miljković sa 4 pogotka te Karmela Tvrdić i Anamarija Reić-Kranjac s po 3 pogotka bile su najefikasnije igračice Juga. Istaknula se i vratarka Mara Tošić, koja je pri vodstvu Juga 6:3 obranila peterac koji je izvela Katarina Majlat. Tošić je imala ukupno 8 obrana.

Autor:Tonči Vlašić

izvor:Dubrovački vjesnik