black porn

Nade PH 2013 Dubrovnik, 18.04 do 21.04 2013

Print

Finale

21-04-2013 13:30 Primorje EB  U-11 Primorje EB U-11
Primorje EB U-116 : 10Mornar BS U-11
Gol Marko Radulović4  1Gol Duje Akrap
Gol Rene Vekić3  1Gol Ivan Rako
    3Gol Marin Tomasović
    1Gol Roko Akrap
    3Gol Tomislav Novaković
    3Gol Toni Martinić
6:10
Mornar BS U-11 Mornar BS U-11 Bazen u Gružu

Za 3. mjesto

21-04-2013 12:30 Jug CO U-11 Jug CO U-11
Jug CO U-116 : 3Šibenik U-11
Gol Boris Ivaniš1  2Gol Mateo Sabioni
Gol Miho Lončarić2  1Gol Vice Erak
Gol Nikola Šimunović1    
Gol Petar Alamat2    
6:3
Šibenik U-11 Šibenik U-11 Bazen u Gružu

Za 11. mjesto

21-04-2013 10:00 ZPK U-11 ZPK U-11
ZPK U-112 : 3Mladost U-11
Gol Andrej Molnar1  2Gol Roko Radmanović
Gol Dejan Kuri1  1Gol Viktor Jagar
2:3
Mladost U-11 Mladost U-11 Bazen u Gružu

Za 9. mjesto

21-04-2013 10:00 Medveščak U-11 Medveščak U-11
Medveščak U-115 : 4OVK POŠK U-11
Gol Leon Vlahović3  4Gol Jerko Penava
Gol Noa Žuvela2    
5:4
OVK POŠK U-11 OVK POŠK U-11 Bazen u Gružu

Za 7. mjesto

21-04-2013 10:00 Hrvatska rep žene U-11 Hrvatska rep žene U-11
Hrvatska rep žene U-1110 : 2Jadran ST U-11
Gol Domina Butić2  2Gol Jure Srhoj
Gol Glorija Badžim4    
Gol Magdalena Vincek2    
Gol Petra Bukić1    
10:2
Jadran ST U-11 Jadran ST U-11 Bazen u Gružu

Za 5. mjesto

21-04-2013 10:00 Cavtat U-11 Cavtat U-11
Cavtat U-115 : 2Zadar 1952 U-11
Gol Ante Barišić1  1Gol Bartol Janković
Gol Đivo Bobić4  1Gol Marin Jakupović
5:2
Zadar 1952 U-11 Zadar 1952 U-11 Bazen u Gružu

Za 13. mjesto

21-04-2013 09:00 Opatija U-11 Opatija U-11
Opatija U-116 : 5Jug 2 U-11
Gol Mauro Jušić1  1Gol Mateo Miletić
Gol Tin Brubnjak4  3Gol Niko Zrilić
Gol Vito Grbak1  1Gol Stjepo Kristović
6:5
Jug 2 U-11 Jug 2 U-11 Bazen u Gružu

Za 15. mjesto

21-04-2013 08:00 Okruk U-11 Okruk U-11
Okruk U-112 : 8Gusar Mlini U-11
Gol Ivan Petar Radić1  3Gol Lea Matić
Gol Mario Vukman1  1Gol Marin Milolaža
    3Gol Michael Tošić
    1Gol Sven Fišić
2:8
Gusar Mlini U-11 Gusar Mlini U-11 Bazen u Gružu

Za plasman od 5. - 8. mjesta

20-04-2013 20:00 Zadar 1952 U-11 Zadar 1952 U-11
Zadar 1952 U-116 : 5Jadran ST U-11
Gol Marin Jakupović3  1Gol Ante Buzov
Gol Mateo Škaro1  1Gol Jure Srhoj
Gol Toni Župan2  1Gol Lucian Martinis
    2Gol Marin Primorac
6:5
Jadran ST U-11 Jadran ST U-11 Bazen u Gružu

Za plasman od 1.-4. mjesta

20-04-2013 20:00 Mornar BS U-11 Mornar BS U-11
Mornar BS U-117 : 4Jug CO U-11
Gol Ivan Rako3  2Gol Boris Ivaniš
Gol Marin Tomasović2  2Gol Miho Lončarić
Gol Roko Akrap1    
Gol Toma Kuzmić1    
7:4
Jug CO U-11 Jug CO U-11 Bazen u Gružu

Za plasman od 5. - 8. mjesta

20-04-2013 19:00 Cavtat U-11 Cavtat U-11
Cavtat U-117 : 4Hrvatska rep žene U-11
Gol Ante Barišić3  1Gol Domina Butić
Gol Maroje Burđelez1  1Gol Glorija Badžim
Gol Đivo Bobić3  1Gol Lidija Crnički
    1Gol Petra Bukić
7:4
Hrvatska rep žene U-11 Hrvatska rep žene U-11 Bazen u Gružu

Za plasman od 1.-4. mjesta

20-04-2013 19:00 Šibenik U-11 Šibenik U-11
Šibenik U-117 : 8Primorje EB U-11
Gol Ante Ljubičić1  1Gol Andrej Grubješić
Gol Branimir Dulibić1  2Gol Jakov Jeličić
Gol Bruno Grdović1  2Gol Marko Radulović
Gol Filip Tošić2  1Gol Noa Burburan
Gol Luka Belamarić1  2Gol Rene Vekić
Gol Roko Gatara1    
7:8
Primorje EB  U-11 Primorje EB U-11 Bazen u Gružu

Za plasman od 13.-16.mjesta

20-04-2013 18:00 Opatija U-11 Opatija U-11
Opatija U-1111 : 4Gusar Mlini U-11
Gol Frane Baškarad 1  1Gol Marin Milolaža
Gol Mauro Jušić1  3Gol Michael Tošić
Gol Patrik Šimac1    
Gol Tin Brubnjak8    
11:4
Gusar Mlini U-11 Gusar Mlini U-11 Bazen u Gružu

Za plasman od 9.-12. mjesta

20-04-2013 18:00 ZPK U-11 ZPK U-11
ZPK U-111 : 14OVK POŠK U-11
Gol Jakov Capan1  1Gol Duje Mladinić
    5Gol Duje Vujević
    7Gol Jerko Penava
    1Gol Krešo Prizmić
1:14
OVK POŠK U-11 OVK POŠK U-11 Bazen u Gružu

Za plasman od 13.-16.mjesta

20-04-2013 17:00 Jug 2 U-11 Jug 2 U-11
Jug 2 U-117 : 5Okruk U-11
Gol Eugen Popović1  1Gol Borna Japundžić
Gol Ivan Perić1  1Gol Ivan Petar Radić
Gol Ivan Vukojević1  2Gol Nevenko Rožić
Gol Marko Puljić1    
Gol Mateo Miletić1    
Gol Niko Zrilić1    
Gol Nikola Ljepava1    
Gol Stjepo Kristović1    
7:5
Okruk U-11 Okruk U-11 Bazen u Gružu

Za plasman od 9.-12. mjesta

20-04-2013 17:00 Medveščak U-11 Medveščak U-11
Medveščak U-1110 : 2Mladost U-11
Gol Damir Katadžić4  1Gol Luka Vukoja
Gol Leon Vlahović2  1Gol Roko Radmanović
Gol Marin Konjevoda3    
Gol Noa Žuvela1    
10:2
Mladost U-11 Mladost U-11 Bazen u Gružu

Grupa F za plasman od 1- 8 mjesta

20-04-2013 12:00 Zadar 1952 U-11 Zadar 1952 U-11
Zadar 1952 U-115 : 10Primorje EB U-11
Gol Marin Jakupović4  1Gol Franc Oberčkal
Gol Roko Eleršek1  1Gol Jakov Jeličić
    6Gol Marko Radulović
5:10
Primorje EB  U-11 Primorje EB U-11 Bazen u Gružu

Grupa E za plasman od 1- 8 mjesta

20-04-2013 12:00 Jadran ST U-11 Jadran ST U-11
Jadran ST U-110 : 15Jug CO U-11
    1Gol Nikola Šimunović
    1Gol Miho Zelen
    1Gol Miho Lončarić
    1Gol Luka Stahor
    1Gol Jakov Pulić
    2Gol Ivo Borovina
    1Gol Boris Ivaniš
    4Gol Antonio Gavranić
    1Gol Petar Alamat
    2Gol Đino Franić
0:15
Jug CO U-11 Jug CO U-11 Bazen u Gružu

Grupa F za plasman od 1- 8 mjesta

20-04-2013 11:00 Mornar BS U-11 Mornar BS U-11
Mornar BS U-117 : 3Hrvatska rep žene U-11
Gol Ivan Rako1  1Gol Lidija Crnički
Gol Josip Paleško1  1Gol Lucija Bujas
Gol Marin Tomasović1  1Gol Magdalena Vincek
Gol Roko Akrap2    
Gol Tomislav Novaković2    
7:3
Hrvatska rep žene U-11 Hrvatska rep žene U-11 Bazen u Gružu

Grupa E za plasman od 1- 8 mjesta

20-04-2013 11:00 Cavtat U-11 Cavtat U-11
Cavtat U-117 : 10Šibenik U-11
Gol Ante Barišić1  1Gol Branimir Dulibić
Gol Maroje Burđelez2  2Gol Filip Tošić
Gol Đivo Bobić3  3Gol Luka Belamarić
    1Gol Mateo Sabioni
    1Gol Pave Jolić
    1Gol Roko Gatara
    1Gol Vice Erak
7:10
Šibenik U-11 Šibenik U-11 Bazen u Gružu

Grupa G za plasman od 9- 16 mjesta

20-04-2013 10:00 Gusar Mlini U-11 Gusar Mlini U-11
Gusar Mlini U-111 : 21OVK POŠK U-11
Gol Lea Matić1  1Gol Bruno Hrvatić
Gol Marin Milolaža1  2Gol Duje Mladinić
    4Gol Duje Vujević
    12Gol Jerko Penava
    1Gol Matko Nikolić
    1Gol Petar Čondić
1:21
OVK POŠK U-11 OVK POŠK U-11 Bazen u Gružu

Grupa H za plasman od 9- 16 mjesta

20-04-2013 10:00 ZPK U-11 ZPK U-11
ZPK U-1114 : 2Okruk U-11
Gol Andrej Molnar2  2Gol Ivan Petar Radić
Gol Bruno Govorčinović1    
Gol Dejan Kuri2    
Gol Fran Brlečić1    
Gol Gregur Hajdari1    
Gol Jakov Capan4    
Gol Luka Škaro2    
Gol Niko Capan1    
14:2
Okruk U-11 Okruk U-11 Bazen u Gružu

Grupa G za plasman od 9- 16 mjesta

20-04-2013 09:00 Medveščak U-11 Medveščak U-11
Medveščak U-1113 : 2Jug 2 U-11
Gol Noa Žuvela1  1Gol Ivan Perić
Gol Mihovil Lakoš2    
Gol Martin Papež2    
Gol Marin Konjevoda4    
Gol Leon Vlahović2    
Gol Damir Katadžić1    
13:2
Jug 2 U-11 Jug 2 U-11 Bazen u Gružu

Grupa H za plasman od 9- 16 mjesta

20-04-2013 09:00 Opatija U-11 Opatija U-11
Opatija U-117 : 7Mladost U-11
Gol Patrik Šimac1  1Gol Jure Ljubičić
Gol Tin Brubnjak5  1Gol Luka Brnetić
    1Gol Marko Miškić
    1Gol Stipe Samarđić
    2Gol Viktor Jagar
7:7
Mladost U-11 Mladost U-11 Bazen u Gružu

Grupa F za plasman od 1- 8 mjesta

19-04-2013 20:00 Hrvatska rep žene U-11 Hrvatska rep žene U-11
Hrvatska rep žene U-113 : 10Primorje EB U-11
Gol Glorija Badžim1  1Gol Jakov Jeličić
Gol Petra Bukić1  3Gol Marko Radulović
Gol Sara Vucelić1  6Gol Rene Vekić
3:10
Primorje EB  U-11 Primorje EB U-11 Bazen u Gružu

Grupa E za plasman od 1- 8 mjesta

19-04-2013 20:00 Šibenik U-11 Šibenik U-11
Šibenik U-113 : 4Jug CO U-11
Gol Filip Tošić2  1Gol Boris Ivaniš
Gol Luka Roško1  2Gol Miho Lončarić
    1Gol Nikša Marković
3:4
Jug CO U-11 Jug CO U-11 Bazen u Gružu

Grupa F za plasman od 1- 8 mjesta

19-04-2013 19:00 Mornar BS U-11 Mornar BS U-11
Mornar BS U-117 : 4Zadar 1952 U-11
Gol Roko Akrap2  4Gol Marin Jakupović
Gol Marko Šodan1    
Gol Marin Tomasović2    
Gol Ivan Rako2    
7:4
Zadar 1952 U-11 Zadar 1952 U-11 Bazen u Gružu

Grupa E za plasman od 1- 8 mjesta

19-04-2013 19:00 Cavtat U-11 Cavtat U-11
Cavtat U-1111 : 1Jadran ST U-11
Gol Ante Barišić5  1Gol Ante Buzov
Gol Antonin Kralj1    
Gol Maroje Burđelez1    
Gol Maroje Ursić1    
Gol Niko Guljelmović2    
Gol Đivo Bobić1    
11:1
Jadran ST U-11 Jadran ST U-11 Bazen u Gružu

Grupa G za plasman od 9- 16 mjesta

19-04-2013 18:00 Jug 2 U-11 Jug 2 U-11
Jug 2 U-113 : 17OVK POŠK U-11
Gol Ivan Perić1  1Gol Ante Toni Boban
Gol Ivan Vukojević1  1Gol Bruno Vujčić
Gol Marko Puljić1  3Gol Duje Mladinić
    10Gol Jerko Penava
    2Gol Krešo Prizmić
3:17
OVK POŠK U-11 OVK POŠK U-11 Bazen u Gružu

Grupa H za plasman od 9- 16 mjesta

19-04-2013 18:00 Mladost U-11 Mladost U-11
Mladost U-1117 : 0Okruk U-11
Gol Jure Ljubičić3    
Gol Luka Brnetić3    
Gol Luka Vukoja1    
Gol Marko Miškić2    
Gol Šime Šikić2    
Gol Stipe Samarđić3    
Gol Viktor Jagar2    
17:0
Okruk U-11 Okruk U-11 Bazen u Gružu

Grupa G za plasman od 9- 16 mjesta

19-04-2013 17:00 Medveščak U-11 Medveščak U-11
Medveščak U-1115 : 2Gusar Mlini U-11
Gol Damir Katadžić4  1Gol Marko Tomaš
Gol Leon Vlahović1  1Gol Stjepan Zvrko
Gol Lovro Prenner2    
Gol Marin Konjevoda2    
Gol Martin Papež2    
Gol Mislav Prlić3    
Gol Noa Šeler1    
15:2
Gusar Mlini U-11 Gusar Mlini U-11 Bazen u Gružu

Grupa H za plasman od 9- 16 mjesta

19-04-2013 17:00 Opatija U-11 Opatija U-11
Opatija U-116 : 7ZPK U-11
Gol Tin Brubnjak3  2Gol Andrej Molnar
    1Gol Jakov Capan
    1Gol Janko Radušić
    2Gol Marko Juzbašić
    1Gol Niko Capan
6:7
ZPK U-11 ZPK U-11 Bazen u Gružu

3.Kolo

19-04-2013 12:00 Opatija U-11 Opatija U-11
Opatija U-113 : 14Primorje EB U-11
Gol Tin Brubnjak1  1Gol Andrej Grubješić
Gol Eric Nemeth2  1Gol Dorijan Maškarin
    1Gol Iv Marić
    2Gol Ivan Jeličić
    4Gol Jakov Jeličić
    5Gol Rene Vekić
3:14
Primorje EB  U-11 Primorje EB U-11
19-04-2013 12:00 ZPK U-11 ZPK U-11
ZPK U-116 : 6Mladost U-11
Gol Jakov Capan2  2Gol Jakov Banić
Gol Niko Capan4  1Gol Luka Brnetić
    1Gol Roko Radmanović
    1Gol Stipe Samarđić
    1Gol Viktor Jagar
6:6
Mladost U-11 Mladost U-11 Bazen u Gružu
19-04-2013 11:00 Mornar BS U-11 Mornar BS U-11
Mornar BS U-1127 : 0Okruk U-11
Gol Domagoj Butić1    
Gol Duje Akrap1    
Gol Ivan Rako3    
Gol Josip Paleško3    
Gol Marin Tomasović3    
Gol Marko Šodan2    
Gol Petar Uvodić2    
Gol Roko Akrap1    
Gol Toma Kuzmić5    
Gol Tomislav Novaković2    
Gol Toni Martinić2    
Gol Toni Ugrin2    
27:0
Okruk U-11 Okruk U-11 Bazen u Gružu
19-04-2013 11:00 Zadar 1952 U-11 Zadar 1952 U-11
Zadar 1952 U-112 : 2Hrvatska rep žene U-11
Gol Marin Jakupović2  1Gol Lea Saftić
    1Gol Lucija Bujas
2:2
Hrvatska rep žene U-11 Hrvatska rep žene U-11 Bazen u Gružu
19-04-2013 10:00 Cavtat U-11 Cavtat U-11
Cavtat U-115 : 4Jug CO U-11
Gol Ante Barišić1  1Gol Boris Ivaniš
Gol Karlo Šabić1  1Gol Ivo Borovina
Gol Niko Guljelmović1  1Gol Miho Lončarić
Gol Đivo Bobić2  1Gol Petar Alamat
5:4
Jug CO U-11 Jug CO U-11 Bazen u Gružu
19-04-2013 10:00 Jug 2 U-11 Jug 2 U-11
Jug 2 U-111 : 13Šibenik U-11
Gol Dominik Duždević1  1Gol Ante Ljubičić
    3Gol Filip Tošić
    1Gol Ivan Ibrahimpašić
    1Gol Luka Roško
    1Gol Pave Jolić
    3Gol Roko Gatara
    2Gol Vice Erak
1:13
Šibenik U-11 Šibenik U-11 Bazen u Gružu
19-04-2013 09:00 Medveščak U-11 Medveščak U-11
Medveščak U-115 : 1OVK POŠK U-11
Gol Leon Vlahović4  1Gol Jerko Penava
Gol Marin Konjevoda1    
5:1
OVK POŠK U-11 OVK POŠK U-11 Bazen u Gružu
19-04-2013 09:00 Jadran ST U-11 Jadran ST U-11
Jadran ST U-1112 : 0Gusar Mlini U-11
Gol Ante Buzov2    
Gol Bepo Buzov1    
Gol Jure Srhoj6    
12:0
Gusar Mlini U-11 Gusar Mlini U-11 Bazen u Gružu

2.Kolo

18-04-2013 20:00 Primorje EB  U-11 Primorje EB U-11
Primorje EB U-115 : 6Mornar BS U-11
Gol Jakov Jeličić2  2Gol Ivan Rako
Gol Marko Radulović1  1Gol Luka Dužević
Gol Rene Vekić2  1Gol Marin Tomasović
    1Gol Roko Akrap
    1Gol Toma Kuzmić
5:6
Mornar BS U-11 Mornar BS U-11 Bazen u Gružu
18-04-2013 20:00 Mladost U-11 Mladost U-11
Mladost U-114 : 12Zadar 1952 U-11
Gol Stipe Samarđić2  3Gol Ante Petrović
Gol Marko Miškić2  1Gol Bartol Janković
    3Gol Marin Jakupović
    4Gol Mateo Škaro
    1Gol Toni Župan
4:12
Zadar 1952 U-11 Zadar 1952 U-11 Bazen u Gružu
18-04-2013 19:00 Okruk U-11 Okruk U-11
Okruk U-113 : 19Opatija U-11
Gol Nevenko Rožić1  3Gol Patrik Šimac
Gol Ivan Petar Radić1  2Gol Mauro Jušić
Gol Borna Japundžić1  1Gol Matija Mrakovčić
    1Gol Fran Persen
    11Gol Tin Brubnjak
    1Gol Vito Grbak
3:19
Opatija U-11 Opatija U-11 Bazen u Gružu
18-04-2013 19:00 Hrvatska rep žene U-11 Hrvatska rep žene U-11
Hrvatska rep žene U-1119 : 0ZPK U-11
Gol Petra Bukić1    
Gol Magdalena Vincek2    
Gol Lucija Bujas4    
Gol Lidija Crnički3    
Gol Glorija Badžim3    
Gol Domina Butić3    
Gol Ana Cvitanović2    
Gol Julija Božan1    
19:0
ZPK U-11 ZPK U-11 Bazen u Gružu
18-04-2013 18:00 Jug CO U-11 Jug CO U-11
Jug CO U-117 : 5Medveščak U-11
Gol Ivo Borovina1  2Gol Damir Katadžić
Gol Leo Cukrov1  1Gol Noa Žuvela
Gol Miho Lončarić4    
Gol Nikša Marković1    
7:5
Medveščak U-11 Medveščak U-11 Bazen u Gružu
18-04-2013 18:00 Šibenik U-11 Šibenik U-11
Šibenik U-1116 : 1Jadran ST U-11
Gol Branimir Dulibić1    
Gol Bruno Grdović1    
Gol Filip Tošić2    
Gol Luka Roško2    
Gol Mateo Sabioni4    
Gol Roko Gatara2    
Gol Toni Stančić2    
Gol Vice Erak2    
16:1
Jadran ST U-11 Jadran ST U-11 Bazen u Gružu
18-04-2013 17:00 OVK POŠK U-11 OVK POŠK U-11
OVK POŠK U-114 : 4Cavtat U-11
Gol Bruno Hrvatić1  2Gol Maroje Burđelez
Gol Duje Vujević1  2Gol Đivo Bobić
Gol Jerko Penava2    
4:4
Cavtat U-11 Cavtat U-11 Bazen u Gružu
18-04-2013 17:00 Gusar Mlini U-11 Gusar Mlini U-11
Gusar Mlini U-112 : 12Jug 2 U-11
Gol Sven Fišić1  1Gol Stjepo Kristović
Gol Michael Tošić1  1Gol Ivan Vukojević
    1Gol Ante Matijević
2:12
Jug 2 U-11 Jug 2 U-11 Bazen u Gružu

1.Kolo

18-04-2013 12:00 Zadar 1952 U-11 Zadar 1952 U-11
Zadar 1952 U-1110 : 1ZPK U-11
Gol Toni Župan3  1Gol Jakov Capan
Gol Roko Eleršek1    
Gol Mateo Škaro1    
Gol Marin Jakupović2    
Gol Lovre Mitrović1    
Gol Ante Petrović1    
Gol Ante Martinović1    
10:1
ZPK U-11 ZPK U-11 Bazen u Gružu
18-04-2013 12:00 Mornar BS U-11 Mornar BS U-11
Mornar BS U-1118 : 2Opatija U-11
Gol Toni Ugrin1  1Gol Tomislav Čače
Gol Toma Kuzmić4  1Gol Mauro Jušić
Gol Roko Akrap1    
Gol Petar Uvodić3    
Gol Marin Tomasović2    
Gol Luka Dužević2    
Gol Ivan Rako3    
Gol Duje Akrap2    
18:2
Opatija U-11 Opatija U-11 Bazen u Gružu
HEP_logo-
PBZ bnet_ uniline.novi turbo vvvvvvvv

 

 

 

Croz_n logo_optical_express_1450x300nnn otp_leasing Ledo_logo