12 Paulo Obradović 12 Marko Petković
13 Toni Popadić Batina 13 Stefan Živojinović
14 Marko Ivanković 1 14 Nikola Bogdanović
Trener: Vjekoslav Kobeščak    Trener: Uroš Stevanović

U drugom polufinalu, ogledu Juga i Radničkog, sve je bilo jasno (već) nakon prve četvrtine: raspoložen je bio Marko Bijač na vratima Juga (čak šest obrana). Niti jedan od sedam šuteva Radničkog nije završio na željenom mjestu. S druge strane: Janović, Marković i Fatović su namjestili ruku te je dubrovački brod otišao na prvi odmor s 3:0.

U drugoj četvrtini Bijač i dalje sjajan, pomagali su mu tada i suigrači, blokirali pokušaje Radničkoga (Janović dva puta, Macan). Dobud je s druge strane izborio peterac, koji je realizirao Bošković (4:0). Kad je sredinom druge četvrtine pogodio za 5:0 Bicari, kojeg je sjajno proigrao pred golom Radničkog Janović, svi su se na Kantridi okrenuli finalu.

Ostalo je tek pričekati upisati kada će Radnički postići prvi pogodak. Uspio je to u prvoj sekundi posljednje minute druge četvrtine Marko Ćuk s igračem više. Dakle, čak 15 minuta i 1 sekundu odolijevala je obrana Dubrovčana. Na kraju, velikih 10:4 te su Jugaši u trećem ogledu u povijesti protiv Radničkog ostvarili prvu pobjedu.

Autor:Tonči Vlašić

Izvor:Dubrovački vjesnik