12 Nikola Samodol 12 Andrija Španja
13 Goran Blažević 13 Luka Sučić
14 Toni Jelavić 14 Lovro Rončević
Trener: Damir Vincek    Trener: Grgo Renje

Prvu gostujuću, a ukupno drugu pobjedu u regionalnoj ligi ostvarili su vaterpolisti Šibenika. Oni su na gostovanju u Zagrebu sa 7:6 pobijedili Medveščak.

Trebao je to biti susret prvog kola nastavka natjecanja u Triglav Jadranskoj ligi. No, vremenski uvjeti koji su tog vikenda vladali u većem dijelu Hrvatske, za kad je bio zakazan start nastavka prvenstva, prvo su kolo odgodili, pa je slijedom prilika, to prvo kolo zapravo postalo treće kolo.

Možda je to i ispalo dobro za šibenske vaterpoliste koji su na bazenu u Utrinama iznenadili favorizirani domaće vaterpoliste i kući odnijeli puni plijen. Igralo se uglavnom gol za gol u prvom poluvremenu, a Šibenčani su do dva gola razlike stigli početkom drugog poluvremena.

S dva uzastopna gola Medvjedi se vraćaju u egal. Ali Šibenik je ponovno došao do vodstva – poveli su sa 6:5. Opet su domaćini došli do izjednačenja, ali i gosti do vodstva od 7:6. Imali su Vincekovi igrači i priliku za izjednačenje u zadnjem napadu, no udarac Martinića završio je u stativi.

S po dva gola kod Šibenika najefikasniji su bili BelamarićLindhout i Zeljak. Kod domaćina tri je gola postigao Burić.

Autor:Ivana Jurica