free porn movie

06-12-2011 19:00

U 13. kolu Jadranske lige u vaterpolu Mladost je otišla na gostovanje kod Jadrana. I bez Mallaracha i Radua Mladostaši su pokazali da su bolji sastav i do prednosti su došli već na kraju prve četvrtine, 2:1. Do poluvremena gosti su povećali prednost i došli do tri pogotka vodstva, 6:3.

Reakcija Jadrana dogodila se u trećoj četvrtini, kada su domaći smanjili na 6:5 i barem nakratko ponovno otvorili susret. Mladost ipak nije dopustila da ih Jadran iznenadi te je do kraja četvrtine zabila triput i u zadnjih osam minuta ušlo se s 9:5 za Mladost.

Posljednja četvrtina prošla je bez dodatnih iznenađenja te su gosti dvoboj završili s 10:6. Domaće su s dva zgoditka predvodili Slavko Letica i Marko Ivanković, a kod Mladosti je najbolji bio Ivan Milaković s tri pogotka. Mladost je tom pobjedom ostala na četvrtom mjestu s 25 bodova, a Jadran je pri dnu tabele s 9 bodova.