10-12-2011 18:00

Bazen na Utrinama

Medveščak Medveščak 13 : 14
Budva Budva

Medveščak je regularni dio Jadranske lige završio domaćim porazom od Budve. Zagrepčani su, dobro otvorili utakmicu i većim dijelom prve i dobar dio druge četvrtine imali prednost, u jednom momentu i dva gola razlike (3:1). Gosti su stizali, ali Medveščak se vraćao u prednost sve do polovice druge četvrtine kada je najbolji igrač susreta Darko Brguljan, šesterosturki strijelac, doveo goste u vodstvo 6:7. Poravnao je Kučević, ali je Budva s dva brzopotezna gola osigurala prednost na poluvremenu; 7:9.Budvani su svoju prednost povećali tijekom trećag dijela igre, ali se medvjedi nisu predavali, pa su početkom posljednje četvrtine, golom Geratovića stigli na gol zaostatka. Uslijedio je po pogodak na obje strane, da bi Brguljan 47 sekundi prije kraja vratio na plus dva i riješio pobjednika. Gol za konačnih 12:13 djelo je Martinića tridesetak sekundi prije kraja utakmice.
Ovom je pobjedom Budva zauzela sedmo mjesto, dok je Medveščak osmi.

izvor: crowaterpolo.com