lesbian porn

03-12-2011 19:00

Bazen Mladost na Savi

U gradskom derbiju između Mladosti i Medveščaka na bazenu uz Savu domaćin je bio bolji uz rezultat od 14:6. U 12. kolu Jadranske vaterpolo lige nakon pauze zbog bolesti zaigrao je Žabac Duje Živković.

Mladost je svojeg gradskog rivala porazila bez puno muke u bazenu. Poveli su već u prvoj četvrtini s 4:1, Medveščak se nakratko podignuo u trećem dijelu nakon povratka s poluvremena, ali do kraja susreta su upisali još jedan pogodak za konačnih 14:6.

Medvjedi su igrali bez braniča Vlatka Burića koji je u osmoj minuti zaradio isključenje s pravom zamjene zbog psovanja sucu Brguljanu.

Najučinkovitiji igrač iz redova Mladosti je je bio Mallarch uz pet postignutih pogodaka, pored raspoloženog golmana Pavića.

U sljedećem kolu Jadranske vaterpolo lige Medveščaku 10. prosinca na Utrine dolazi Budva. Mladost putuje u Split kod Jadrana.

Autor:Ana Legardi