hdporn

19-11-2011 19:00

Herceg Novi

Dvoboj imenjaka očekivano je prošao u znaku euroligaša iz Herceg Novog. Već u prvom napadu domaće momčadi i isključenja Vegara, Subotić je zabio za 1:0 i takvim je ritmom nastavljeno do kraja budući da je domaća momčad imala izvrsnu realizaciju igrača više, sedam od osam.

Splićani ipak nisu napustili Herceg Novi bez ispaljenog metka. Tijekom prve četvrtine, iskusni Letica držao je zaostatak na minus dva, a potom su početkom drugog dijela odlični Vukić i Rabadan prednost domaćih smanjivali na samo jedan gol zaostatka. Uzvratilo je domaći Jadran pa je brzopotezno s tri uzastopna gola povisio na 8:4 s čime se otišlo na poluvrijeme.Ako je bilo ikakve dileme u vezi pobjednika ona je riješena u trećoj četvrtini u kojoj su Crnogorci ubacili u višu brzinu i u osam minuta otišli na 13:6.Do kraja se igralo ležernije, obje su momčadi postigle po tri pogotka za konačnih 16:9.
Listu strijlaca predvode Novljani Premuš i Subotić s po četiri gola. Kod Splićana Vukić i Letica postigli su po tri.