free porn videos

12-11-2011 17:30

Bazen na Utrinama

Poraz na domaćem bazenu u Utrinama doživjeli su vaterpolisti Medveščaka (8:10). U devetom ih je kolu pobijedio Jadran iz Herceg Novog na čijoj klupi sjedi Šibenčanin Ivica Tucak, a odluka o pobjedniku pala je u zadnjoj četvrtini.

Tri su četvrtine domaći vaterpolisti imali sve u svojim rukama: stalno vodstvo, ali ga do kraja nisu uspjeli održati. Zadnju četvrtinu gosti iz Herceg Novog postigli su tri gola, Medvjedi niti jedan, glavni je to razlog što su bodovi pripali gostujućoj momčadi.

Po dva gola kod Medveščaka postigli su KolarGeratović i Ćuk, dok je kod Jadrana najefikasniji s tri gola bioSekulić.

S pobjedama u regionalnoj ligi nastavlja i talijanski Pro Recco. Iako nisu bili kompletni nije im bio problem pobjednički odraditi i gostovanje u Budvi.

Domaćini su se držali do sredine druge četvrtine, ali veća kvaliteta talijanske momčadi tada dolazi do izražaja i prednost raste do konačnih plus devet (16:7).

Autor:Ivana Jurica