11-11-2011 18:30

Kotor

Primorac Primorac 9 : 14
Mladost Mladost

Pogotkom Ante Vukičevića za 14:9, tri sekunde prije kraja, Mladost je u Kotoru zaključila utakmicu nakon koje im se upisuje prva pobjeda u gostima ove sezone. Oslabljeni Primorac nije mogao ozbiljnije ugroziti rezultat žabaca koje su predvodili raspucani Radu i Mallarach s po pet postignutih zgoditaka.

Nakon koliko-toliko izjednačene prve četvrtine, Mladost se u drugih osam minuta, golovima Mallaracha i Vukičevića, odvaja na +3 (2:5), a sredinom treće Radu povećava prednost žabaca na +5 (3:8). Do kraja trećeg dijela bazenom u Kotoru vladali su domaći koji su, zahvaljujući pogocima Nikole i Miljana Popovića te Murišića, dobili četvrtinu s 4:3. Uoči posljednjih osam minuta Mladost je istopila prednost na 6:8. Potvrdili su žapci svoju dominaciju nad Kotoranima u zadnjoj dionici sa šest novih pogodaka (po dva gola dali su Radu, Vukičević i Mallarach) i time ostvarili četvrtu pobjedu u Jadranskoj ligi ove godine.

U sljedećem kolu Mladost dočekuje Mornara, a potom u 11. kolu odlazi u Koper na još jedno laganije gostovanje.