12 Igor Martinčić 2 12 Filip Krstić 1
13 Fran Čubranić
14 Tin Vrdoljak 14 Luka Strukan
Trener: Danijel Kancijanić    Trener: Dejan Stojanović

Vaterpolisti Opatije po drugi put ove sezone pobijedili su Osijek. Nakon više od godinu dana opatijski vaterpolisti vratili su se u prvenstvenim utakmicama u poznatom okruženje pod balon Kantride i u tu čast napunili do vrha mrežu nedoraslih Osječana.

Uraganski početak Opatijaca, a pogotovo Bojana Cara, strijelca prva četiri pogotka na utakmici, donio je domaćim igračima visoku prednost od čak 7:0 u prvih osam minuta igre. Tek je Budak šest sekundi prije kraja četvrtine svojim golom pokvario gotovo savršenu dionicu igrača trenera Kancijanića.

I u drugoj četvrtini Opatijci nastavljaju lomiti neuvjerljive goste, te pogocima Pavlovića, Vedrana Deželjina, Martinčića i Rakovca odlaze na odmor s okruglih deset golova prednosti.

Veoma motivirani opatijski vaterpolisti ne daju svojim protivnicima da predahnu niti u trećoj četvrtini koju riješavaju u svoju korist sa 6:2 za ukupnih 17:3, nakon čega trener domaćih u igru za zadnjih osam minuta šalje juniore pojačane sa Lukom Pavlovićem. Međutim, niti takav sastav nije dozvolio Osječanima da barem tu četvrtinu ostanu neporaženi pa je rezultat od 21:6 na kraju realan odnos snaga u bazenu.