12 Javier Garcia Gadea 2 12 Marko Macan
13 Duje Jelovina 13 Mirko Nižić
14 Ivan Buljubašić 1 14 Marko Ivanković 1
Trener: Ivan Asić    Trener: Veselin Đuho

up je ostao na Kantridi. Primorje je obranilo naslov. Opet je u finalu kratkih rukava ostao dubrovački Jug. Odluka je pala u samoj završnici u kojoj je Jug bio bez braniča. Prerano je ostao bez Macana i Benića zbog treće osobne, a u trenucima odluke nije iz istog razloga imao ni Bušlju. Plus iz istog razloga izvan bazena je bio i Bošković. Na drugoj strani je riječki sastav imao 'manje rupa na brodu'. Četvrtinu i pol prije kraja ostao je bez Petrovića, a u posljednjim minutama i bez Buljubašića.

Jugaši su dva puta na samom početku uspjevali anulirati prednost Primorja, koje nakon 2:2 prvi put početkom druge četvrtine odlazi na plus 2 (4:2), a pred kraj druge četvrtine i do tri pogotka prednosti (7:4). Riječki sastav je imao na početku treće četvrtine priliku s dva igrača više otići do plus 4. Jug se brani te odgovara s dva pogotka, a na isti način odgovarili su na pogodak Buljubašića (8:6) - Šutalo iz daljine te Visković su strijelci za 8:8. Dubrovački sastav je imao napad za vodstvo. Nije u tome uspio. Primorje do kraja treće četvrtine uspjelo doći do plus dva (10:8). Potom u posljednjoj četvrtini je 11:9, pa 12:10 kada je pogodioSukno minutu i pet sekundi prije kraja. Ivanković smanjuje točno 50 sekundi prije kraja, ali priliku za izjednačenje nije imao. Pobjedu Primorja potvrdio je Radu četiri sekunde prije kraja.

Autor:Tonči Vlašić

Izvor:Dubrovački Vjesnik