12 Marko Macan 12 Javier Garcia Gadea 3
13 Mirko Nižić 13 Duje Jelovina
Trener: Miho Bobić    Trener: Ivan Asić

GOL PO GOL

Prva četvrtina: 1:0 Marković (7/igrač više), druga četvrtina: 1:1 Radu (10/igrač više), 2:1 Bošković (11/peterac), 3:1 Janović (14/igrač više), 3:2 Krapić (14/igrač više), 3:3 Garcia (16/igrač više), 3:4 Da. Varga (16/kontra), treća četvrtina: 3:5 Krapić (17/igrač više), 4:5 Šutalo (18/igrač više), 4:6 Garcia (19/igrač više), 4:7 Radu (21/igrač više), 5:7 Dobud (21/dva metra), 6:7 Bušlje (24/igrač više), 6:8 Obradović (24/šrauba), četvrta četvrtina: 7:8 Janović (25/igrač više), 7:9 Da. Varga (26), 8:9 Janović (27/igrač više), 8:10 De. Varga (28/igrač više), 9:10 Šutalo (29/igrač više), 9:11 Garcia ( ), 10:11 Visković (32/igrač više), 11:11 Bošković (32/igrač više).

Miho Bošković je pogodio sa zvukom sirene te Jug samo mjesec dana nakon potopa, 6:13 (utakmica za bodove u Triglav Jadranskoj ligi), ovaj put izbjegao poraz od riječkog Primorja EB u Gružu. Zanimljivo, Riječani su 27 sekundi prije kraja imali dva pogotka viška, vodili s 11:9. Tada je s igrače više Ante Visković postigao 10 pogodak za domaćina.č Primorje je krenulo u napad, Jugaši su ukrali loptu, točnije, izgubio ju je Paulo Obradović. Domaćin je izborio igrača više 4 sekunde prije kraja, izveo brzo loptu: Bošković je jedan na jedan s Franom Vićanom, vratarom Primorja EB, bio precizan.

Tako je i drugi euroligaški ogled Gruža i Kantride završio bez pobjednika. U Rijeci je u 2. kolu bilo 9:9. Tada je Jug bio bliži pobjedi, sad je to bilo riječki sastav.

Autor:Tonči Vlašić

Izvor:Dubrovački Vjesnik