free hd porn

U susretu za peto mjesto nije bilo tolike drame iako su Grci dobro otvorili susret i poveli golom Miralisa. Uzvratio je Oeller, ali Afroudakis donosi Grčkoj prednost na predahu. Početkom druge četvrtine Grci odlaze na 3:1 golom Mourikisa, ali Njemačka do poluvremena uspijeva dostići zaostatak i golovima Roessinga i Schlotterbecka poravnati na 3:3.

Roessing i Wolthan početkom treće četvrtine zaključuju njemački niz od četiri pogotka čime njihova momčad preuzima kontrolu nad susretom, ali Fountoulis pogotkom za 6:5 na kraju ove dionice ostavlja Grcima nadu u preokret. Ipak, s nova tri pogotka Njemačka početkom posljednje dionice lomi susret u svoju korist, a posljednji pogodak djelo je Theodoropoulosa za konačnih 9:6.

Autor:Marko Domljanović