12 Marko Macan 12 Javier Garcia Gadea 1
13 Mirko Nižić 13 Duje Jelovina
14 Loren Fatović 14 Ivan Buljubašić 1
Trener: Veselin Đuho    Trener: Ivan Asić

rimorje EB je slavilo u Gružu, uvjerljivo s 13:6. Jugaši su upisali prvi domaći poraz ove sezone u svom Gružu. Ovim uspjehom riječki sastav osigurao je poziciju broj jedan u doigravanju za naslov prvaka Hrvatske.

Radu je iznenadio Bijača na isteku druge četvrtine. Primorje je otišlo tim pogotkom na plus 3 (8:5). Jugaši su prvi bijeg riječkog sastava uspjeli stići sredinom druge četvrtine, izjednačili na 5:5, nakon čega je uslijedila serija od čak četiri pogotka gostiju, koju je prekinuo 2:27 prije kraja treće četvrtine Šutalo (6:9). Do kraja utakmice domaći sastav nije više postigao pogodak.

Nije bilo za očekivati kako će Jugaši uspjeti nadoknaditi zaostatak od četiri pogotka s koliko je Primorje na svojoj Kantridi bilo bolje od Juga, ali su domaći u svom Gružu očekivali bodovno poravnanje, pobjedu koja bi im donijela još više samopouzdanja u borbi navećim rivalom koji se dodatno osnažio i uoči ove sezone, dok je s druge strane aktualni hrvatski prvak ostao bez tri sjajna igrača (Maro Joković, Aleksandar Ivović i Tony Azevedo).