11 Aleksandar Ivović 11 Andrija Prlainović 1
12 Marko Macan 12 Nenad Stojčić
13 Boris Pavlović 13 Marko Draksimović
Trener: Veselin Đuho    Trener: Dejan Savić

Posljednjih 46 sekundi dvoboja imali su "gospari" loptu i priliku za poravnanje, prvu akciju nisu uspjeli realizirati, pucao je Nikola Janović, a Denis Šefik po trinaesti put obranio, odbio loptu od stative do kornera iako je tražio gol aut. No i novi napad 22 sekunde prije krajua "jugaši" nisu realizirali, stigla je lopta do Janović koji je bio na osam metara, ali su ga odlično blokirali Prlainović i Vapenski, oduzeli loptu i lagano otplivali samo do centra slaveći pobjedu i naslov prvaka.
Bila je ovo očekivano tvrda utakmica, jaki obrana, dosta izjednačena. Jedino pravo odvajanje imali su "zvezdaši" kada su u prve dvije minute treće četvrtine zabili dva zgoditka preko Strahinje Rašovića sa igračem više i Dušana pijetlovića sa dva metra stigli do vodstva 5:3.
Razbudili su krcate tribine Banjice koji su očekivali konačan udarac, ali od toga nije bilo ništa jer su "gospari" odličnom obranom uspjeli zaustaviti prije svega Prlainovića i cijeli pritisak gurnuti na Vapenskog koji je imao slabih dodavanja i šuteva.
Sve do pridonijeli je  igri Juga u napadu jer su se oslobodili pritiska te su se pogocima Miha Boškovića s igračem više, potom kapetana Nikše Dobuda sa centra i izvrsnog Nikole Janovića izvana vratili u igru i poveli 6:5. No jedna pogreška kod isključenja Ivovića bila je dovoljna da Viktor Rašović poravna i da se uđe u neizvjesnu završnicu.
Presudio je Jugu Denis Šefik, prvo je sa tri odlične obrane držao Crvenu zvezdu u igri, a potom su napravi "gospari" pogrešku u obrani i Marko Avramović je 2.31 minute prije kraja sa krila pogodio za, pokazati će se, konačnih 8:7.
Imali su "jugaši" prilika, no Šefik je izlazio kao pobjednik, obranio je šuteve Boškovića, Ivovića i Janovića izvana, pa ni odlična igra u obrani Dubrovčana nije bila dovoljna za osvajanje naslova.
GOL NA GOL
Prva četvrtina
1:0 Janović (0.49/izvana), 1:1 Pijetlović (3.02/igrač više), 1:2 Rađen (4.20/igrač više), 2:2 Joković (5.06/igrač više)
Druga četvrtina
2:3 Prlainović (8.52/izvana), 3:3 Janović (13.15/izvana)
Treća četvrtina
3:4 S. Rašović (16.38/igrač više), 3:5 Pijetlović (18.05/sa dva metra), 4:5 Bošković (18.38/igrač više), 5:5 Dobud (22.23/sa dva metra), 6:5 Janović (23.05/izvana), 6:6 V. Rašović (23.28/igrač više)
Četvrta četvrtina
6:7 Vapenski (24.52/igrač više), 7:7 Bošković (28.58/igrač više), 7:8 Avramović (29.29/izvana)
Autor:R.Radica
Izvor:slobodna dalmacija