12 Marko Macan 12 Xavier Garcia
13 Mirko Nižić 13 Luka Križanec
14 Boris Pavlović 14 Ivan Buljubašić
Trener: Veselin Đuho    Trener: Ivan Asić

Ništa nova u zemlji olimpijskih pobjednika. Glavni su i dalje vaterpolistiJuga. Gruž je obranio naslov, peti put uzastopno je prvak Hrvatske, 11. put ukupno. Ostavio je iza sebe zagrebačku Mladost s deset naslova, još je samo naslov prvaka Hrvatske jednom osvajao splitski POŠK. Slavi Dubrovnik novi trofej Jugaša, 51. u povijesti kluba!

Najtrofejniji hrvatski vaterpolski klub je dobio četvrtu utakmicu finala sa 6:5 te s 3:1 u pobjedama slavio u najjačem finalu u povijesti hrvatskog prvenstva, najkvalitetnijem. Dobio je najvećeg rivala u njegovom plivalištu na početku finalne serije te oba puta kod kuće.

Jug je treću, zlata vrijednu pobjedu u finalu izborio obranom. Bio je agresivan, pokazao se tjelesno moćniji, uz sve to imao je sjajnogMarka Bijača na vratima. Kantrida je bila siromašna, ukupno gledajući slaba. Neprepoznatljiva u prvom poluvremenu. Probudila se u nastavku, došla sa četiri pogotka u nizu do izjednačenja (6:6), ali nije uspjela, kao u trećoj utakmici finala, napraviti veliki preokret, pobijediti te izboriti majstoricu na svojoj Kantridi.

Riječanima je težak uteg stajao oko vrata. Tih 0:2 u finalnoj seriji pokazalo se velika prednost suparnika, kojem su uzeli do finala dva trofeja, međutim, ne i najvrijedniji, i zato likuje Gruž, slavi kao da je ovo bilo finale svih finala.

FINALE Jug CO - Primorje EB 3:1

Prva utakmica: Primorje EB - Jug CO 8:9, druga utakmica: Jug CO - Primorje EB 10:8, treća utakmica: Primorje EB - Jug CO 6:5,četvrta utakmica: Jug CO - Primorje EB 9:7.