free animal porn

09-11-2011 19:00

S puno problema su Riječani krenuli put Atene na dvoboj hrvatskog i grčkog doprvaka. Već duže ozlijeđenom Danielu Vargi pridružio se Xavi Garcia, pa je Zoran Roje morao smisliti kako će nadoknaditi izostanak jedinog ljevaka na bazenu vojne akademije u Ateni. Kao da to nije bilo dovoljno, kada su Bankari sletjeli u Atenu i krenuli odraditi posljednji trening prije utakmice, nisu to uspjeli zbog nedostatka slobodnih bazena. Nije ni čudno da su u dvoboj s Vouliagmenijem ušli uspavano.

Nakon dva pogotka sa svake strane, Afroudakis je iznenadio Radića "bombom" koja je odsjela u njegovim rašljama te se s 3:2 otišlo na mali odmor. Vlachopoulos je još jednim sjajnim udarcem povećao vodstvo domaćih koji su imali priliku otići i na 5:2, no nisu iskoristili igrača više. Ipak, Primorje se budi i preko Varge, Paškvalina te Krapićevom dolaze do 4:5. Do poluvremena je pao još po jedan gol sa svake strane.

Bankari su nakon dvije četvrtine došli na "radnu temperaturu" te se golovima Varge i Muslima odvajaju na 5:8, ali Grci se ne predaju, pa se u posljednjih osam minuta ulazi s minimalnom prednošću za Riječane.

Petar Muslim je iskoristio igrača više kojeg su Riječani odlično igrali na jugu Grčke, a šlag na tortu i osiguranje pobjede potpisao je Anđelo Šetka koji se nakon četiri asistencije upisao i u listu strijelaca. Do kraja je Mylonakis uspio smanjiti i postaviti konačan rezultat od 8:10 za goste koji su pokazali da su kvalitetnija ekipa, usprkos važnim izostancima.

Igrač više ovog je puta bio na riječkoj strani, a realizatorskim sposobnostima istakao se Denes Varga s tri pogotka. U drugom susretu skupine A Budva je s 8:5 svladala Olympiakos te ostvarila prvu pobjedu u ovosezonskom izdanju vaterpolske Lige prvaka.

Riječki vaterpolisti se iz grčke prijestolnice vraćaju u četvrtak popodne, a već u petak ujutro kreću prema Splitu gdje će u subotu igrati protiv iznenađenja Jadranske Lige - Mornar Brodospasa.

Autor:Vedran Filipović