free sex sites

22-10-2011 20:15

Bazeni Kantrida

treći hrvatski predstavnik u Euroligi ovogodišnje je natjecanje otvorio pobjedom. Primorje je na Kantridi slavilo protiv Budve 12:8.

Kako su Riječani započeli utakmicu izgledalo je da nema šanse za Budvu da se približi golu Radića, kamoli da zabije gol. Maestralan početak Rojine momčadi i u prvih osam minuta prednost od 6:0!! Lakoćom su Riječani zaustavljali napade gostiju iz Budve, a u napadu sve po koncu, pregršt izrađenih akcija i lijepih golova.

Primorjaši kao da su se zadovoljili postignutim, povukli su ručnu, a Budvani su se malo oslobodili grča i počeli igrati. Nakon što se na odmor otišlo s 8:1 i nakon što je Buljubašić početkom treće zabio za 9:1, uslijedio je potpun pad igre riječke momčadi pa su gosti zabili čak pet golova za redom i smanjili na 9:6, sredinom posljednje četvrtine. Tada su se tek probudili igrači Primorja i s dva gola Buljubašića te Paškvalina vratili na plus šest. Gosti su do kraja uspjeli smanjiti na podnošljivih 12:8.