12 Marko Macan
13 Filip Delić 13 Marko Bijač
14 Karlo Sarić 14 Boris Pavlović 2
Trener: Jakša Buljan    Trener: Veselin Đuho

U najjačem sastavu Jugaši su izborili plasman na završni turnir Kupa Hrvatske, koji će se 23. i 24. studenoga igrati u Zagrebu. U jednoj utakmici četvrtfinala, u kojoj su kao nositelji bili gosti, nadigrali su OVK POŠK u Splitu s 18:4 (4:0, 5:2, 4:1, 5:1).

Domaćin je prvi pogodak postigao u 9. minuti utakmice, a do tada su Jugaši već bili pet puta prevarili vratara OVK POŠK Duju Jelovinu, koji je bio najbolji pojedinac domaćih, u tri četvrtine, koliko je proveo u igri, zaustavio je 14 udaraca Jugaša.

Inače, nenajavljeno su na utakmicu četvrtfinala Kupa Hrvatske došli dopinški kontrolori. Ždrijebom je određeno da će uzorak urina dati od Jugaša vratar Mirko Nižić i jugov kapetan, centar Nikša Dobud, a od POŠK-ovaca Marino Franičević i Filip Delić.

Jugašima je ogled u Splitu bio posljednja provjera, uigravanje pred super derbi 6. kola Triglav Jadranske lige, ogled u Rijeci protiv Primorja EB, koji se igra na Kantridi u subotu, 27. listopada s početkom u 20.30 sati uz izravan televizijski prijenos u programu Sportske televizije.

Autor:Tonči Vlašić

Izvor:Dubrovački vjesnik