15-10-2011 19:00

Bazen Dragan Trifunović

Budva Budva 8 : 11
Jadran HN Jadran HN

Nakon dva remija te dva poraza, vaterpolisti Jadran Herceg Novog stigli su do svoje prve pobjede. U sklopu petog kolu Jadranske vaterpolo lige bili su bolji od momčadi Budve 11:9.

U Budvi je momčad Jadrana vodila od samog starta te je čak šest puta imala prednost od tri pogotka. S druge strane, vaterpolisti Budve upisali su svoj drugi uzastopni poraz nakon što su u četvrtom kolu poraženi od POŠK-a.

Zanimljivo je bilo u prvoj četvrtini koju su gosti dobili s 4:3 da bi potom u drugoj bili uvjerljivi s 3:1. U trećoj četvrtini domaćin je pokazao što zna te je slavio 4:3, no s 1:1 u posljednjoj četvrtini pobjeda odlazi gostima iz Herceg Novog.

Najefikasniji u redovima pobjednika bili su Gojković i Premuš sa po tri postignuta pogotka, dok je najbolji kod Budve bio Danilović također s tri gola.

Šesto kolo vaterpolistima Budve donosi gostovanje kod dubrovačkog Juga, dok će Jadran ugostiti momčad Primorca.

izvor: sportnet.hr