11 Brian Gutierrez 11 Andrija Bašić 3
12 Sebastian Munoz Vargas 12 Ivan Živković 1
13 Juan Camilo Hinestroza Rua 13 Deni Šarić 2
Trener: Bladimir Molina     Trener: Hrvoje Hrestak

1. četvrtina:Hrvatska je povela u prvom napadu preko Divkovića, da bi samo nakom 40 sekundi Živković povećao na 2:0. Kolumbija smanjuje preko Medine na 2:1. Buha za 3:1, a zatim Gagulić, Goreta i Bašić za visokih 6:1. Camaco smanjuje za 6:2.Svojim drugim pogotkom na utakmici Andrija Bašić zaključuje prvu četvrtinu sa 7:2.

2. četvrtina: Hrvatska ulazi u drugu četvrtinu dosta angažiranu sa dobrom obranom i protivniku ne dozvoljava da postigne pogodak .na poluvrijeme se odlazi rezultatom 13:2 ( Čagalj, Ćalić, Bašić, Miloš, Gagulić, Miloš)

3. četvrtina:a Predposljednju dionicu male Barakude ulaze nešto laganije što se vidi na rezultatu 3:1 za Hrvatsku u trećoj dionici strijelci dva puta Luka Lozina i jedan gol Buhe, a strijelac za Kolumbiju Padila.

4. četvrtina Zadnju dionicu Hrvatska ulazi dosta angažirano što se vidi na rezultatu 8:2 u posljednjoj dionici. Odmah na početku Ćalić pa zatim Čagaj za visokih 18:3. Camacho svojim drugim pogotkom smanjuje na 18:4. Deni Šarić sa svoja dva uzastopna pogotka povisuje na 20:4, Goreta, Bašić i Miloš za 23:4. Velasquez ublažava poraz na 23:5 da bi Antun Goreta svojim trećim pogotkom zaključio utakmicu 24:5.