11 Aleksandar Ivović 5 11 Andrija Prlainović 2
12 Marko Macan 12 Nikola Eskert
13 Boris Pavlović 13 Marko Draksimović
Trener: Veselin Đuho    Trener: Dejan Savić

Nova pobjeda Jugaša u Euroligi. U Gružu su bili bolji od Crvene zvezde s 10:5. To je njihova osma pobjeda u isto toliko nastupa te su bez izgubljenog boda osvojili prvo mjesto u skupini 'B' Eurolige. Gruž sad iščekuje sutrašnji ždrijeb kada će doznati protiv koga će igrati u osminifinala. Suparnik će biti četvrtoplasirana momčad iz jedne od tri preostale skupine Eurolige.

Utakmice osminefinala se igraju 9. i 20. ožujka.

Utakmica je počela u 18 sati.

'1 - Jug je osvojio loptu, imao je prvi napad. Crvena zvezda je u svom prvom napadu preko Prlainovića povela 1:0.

'2 - Jug ne koristi igrača više

'3 - CZ ne koristi igrača više, Bijač prva obrana

'4 - Šefik druga obrana

'5 - Ivović je izjednačio na 1:1, polukontra, Joković je bio asistent

'6 - Ivović isključen, Bijač obrana, novi napad za CZ, nova obrana Bijača, treća

'7 - opet Ivović, opet polukontra, Jug CO vodi 2:1; nova polukontra, ali Janović ne uspijeva prevariti Šefika, pokušaj loba skida vratar CZ

'8 - Vapenski je izjednačio na 2:2, šut sa 7 metara, lopta se odbila od bloka te prevarila Bijača; brani Šefik, kraj prve četvrtine.

'9 - prvi napad za CZ u drugoj četvrtini, Prlainovićev udarac brani Bijač; isključen je V. Rašović, igrač više Jug CO

'10 - s igračem više pogađa Janović, Jug CO vodi 3:2; nova obrana Bijača,

'11 - Avramović je pobjegao obrani Juga, rezultat je izjednačen, 3:3. Na drugoj strani Ivović je neumoljiv izvanka, 4:3 za Jug CO, treći pogodak Ivovića.

'12 - obrana Bijača, majstorija Janovića, šrauba s krila za 5:3!

'13 - isključen je Bošković, Prlainović pogađa za 5:4, drugi pogodak kapetana CZ, drugo isključenje Boškovića

'14 - isključen Miličević, ali Jug CO ne koristi igrača više, obrana Šefika;

'16 - opet Jug ne koristi igrača više, kraj druge četvrtine.

'17 - Jug CO ima prvi napad u trećoj četvrtini, obrana Šefika; na drugoj strani brani Bijač.

'18 - Bijač krade loptu CZ; Jug ne uspijeva uputiti udarac prema vratima CZ;

'19 - Ivović s igračem više za 6:4, njegov četvrti gol; na drugoj strani Dobud isključen, Jug se obranio;

'20 - Bušlje za 7:4, polukontra, asistent Bošković;

'21 - polukontra, Dobud sa 7,8 metara vara Šefika za 8:4, CZ ne koristi igrača više, nova, 11. obrana Bijača

'22 - Miličević je isključen, igrač više za Jug CO, Đuho je zatražio minutu dogovora. ništa od igrača više.

'24 - Ivović je presjekao napad CZ, Dobud zaradio igrača više, ali opet nema gola s igračem više. Kraj treće četvrtine.

'25 - prvi napad u četvrtoj četvrtini CZ,

'26 - dvije obrane Šefika, Jug CO ne koristi igrača više

'27 - nova obrana Šefika; opet Jug ne koristi igrača više

'28 - Dobud isključen, CZ koristi igrača više, Vapenski za 8:5

'30 - igrač više Juga, napokon gol s igračem više, a tko će drugi nego Ivović za 9:5, njegov peti pogodak