11 Andrija Prlainović 2 11 Aleksandar Ivović 1
12 Nikola Eskert 12 Marko Macan
13 Marko Draksimović 13 Mirko Nižić
Trener: Dejan Savić    Trener: Veselin Đuho

Jug je slavio u Beogradu. Na startu natjecanja u europskoj Ligi prvaka pobijedio je najtežeg suparnika u skupini, Crvenu zvezdu, i to u njenom plivalištu.

Pogotcima Azeveda, Boškovića i Karača Jugaši su Beogradu utakmicu otvorili vodstvom 3:0, domaćin je prvi pogodak postigao tek u 14. minuti utakmice (Duško Pijetlović). U trećoj četvrtini Jugaši su imali prvi put četiri pogotka prednosti (Bošković je pogodio za 6:2). Potom, 7:3, 8:4, 9:5 i na kraju 10:6. Miho Bošković je s 3 pogotka bio prvi strijelac Juga, dva pogotka je postigao Maro Joković... Mladi jugov vratar Marko Bijač je imao 12 obrana te je bio jedan od junaka uspjeha hrvatskog prvaka u Beogradu.

Jugaši su u 2. kolu natjecanja u skupini 'B' slobodni, a u 3. kolu, 20. listopada dočekuju u Gružu švicarski Kreuzenlingen.

Autor:Tonči Vlašić

Izvor:Dubrovački vjesnik