12 Marko Macan 12 Dragan Drašković 3
13 Toni Popadić Batina 13 Igor Zubac
14 Boris Pavlović 14 Aidan Rouch
Trener: Veselin Đuho    Trener: Drago Pejaković

PRVA ČETVRTINA: Jugov prvi napad - pogodak (Andro Bušlje s igračem više), drugi napad - pogodak (Tony Azevedo s igračem više), treći napad - prekršaj u napadu (Nikša Dobud), četvrti napad - blokiran udarac Miha Boškovića, peti napad - pogodak (šrauba Nikše Dobuda), šesti napad - izgubljena lopta Miho Bošković.

Potom prva lopta u mreži Juga - Dragan Drašković je pogodio (6. minuta). Prethodno je dva puta pokušaje Budve zaustavio Marko Bijač, a jednom vratnica.

U sedmom napadu Juga - pogodak Bušlje s igračem više (pucao je Bošković, Bušlje je odbijanac pospremio u mrežu), osmi napad - izgubljena lopta, deveti napad - Lazović zaustavlja udarac Pavlovića iz dva metra. Na drugoj strani, nakon prvog pogotka Budve M:tel, nova, treća obrana Bijača.

DRUGA ČETVRTINA: Budva je smanjila u prvom napadu (Crousillat), u 11. minuti je Dobud izborio te realizirao peterac za 5:2, točno tri minute do kraja četvrtine Drašković je smanjio na 5:3, potom Jug gubili loptu, a Budva s igračem više stiže na pogodak zaostatka (Crousillat). Vranješ je s igračem više pogodio za 6:4 (1:15 do kraja), potom Vranješ krade, ali i gubi loptu te Drašković postiže peti pogodak.

TREĆA ČETVRTINA: Jug s igračem više ne uspijeva (18. minuta), a na drugoj strani Milorad Radulović je strijelac za 6:6. Gosti su imali napad za vodstvo, nisu uspjeli. Joković je u kontri pogodio za 7:6 u 20. minuti, a potom Bušlje, također u kontri za 8:6. Budva u 22. minuti ne korsiti igrača više, ali ni Jug u istoj minuti. U 23. minuti Azevedo je ugurao loptu u mrežu (9:6).

ČETVRTA ČETVRTINA: Lazović brani peterac Jokoviću, koji u kontri, koju sekundu poslije pogađa s 8,9 metara. Bijač - nova obrana. Ivović je siguran realizator peterca (26. minuta). U 28. minuti najljepša akcija na utakmici, kontra Juga, Vranješ za Janovića - 12:6. Toni Popadić Batina je zamijenio na vratima Juga Marka Bijača - prva obrana. Budva 1:07 prije kraja utakmice prekida niz Juga od 6:0 (Crousillat).

Autor:Tonči Vlašić

Izvor:Dubrovački Vjesnik