12 Marko Macan 12 Xavier Garcia
13 Toni Popadić Batina 13 Luka Križanec
14 Boris Pavlović 14 Ivan Buljubašić
Trener: Veselin Đuho    Trener: Ivan Asić

Jug CO je prvi put ove sezone pobijedio Primorje EB. Veliki preokret se dogodio u Gružu u posljednjih osam minuta. Riječani su posljednju četvrtinu dočekali s vodstvom 4:2, a u posljednjoj četvrtini 3:0 za Juga! Amerikanac Tony Azevedo, prvo ime Juga, tri njegova pogotka, pogodio je 39 sekundi prije kraja utakmice za konačnih 5:4.

Momčad Veselina Đuha je opet slabo odigrala igrača više, ali je ipak uspjela nanijeti prvi poraz riječkom sastavu ove sezone. Međutim, Primorje EB je na Kantridi slavilo s dva razlike (11:9) te će u slučaju istog broja bodova na kraju biti broj jedan u doigravanju.

Prva četvrtina: '1 - prvi napad Primorje EB

3 - Isključen Dobud, 0:1 Denes Varga

'4 - isključen Obradović, nema pogotka Jugaša

'5 - isključen Bošković, Riječani ne postižu pogodak s igračem više

'6 - isključen Sukno, 1:1 Azevedo

'7 - Ivović trese vratnicu gola Primorja

'8 - kontrafaul Jugaša, Krapić je ostao sam, jedan na jedan protiv Bijača, Primorje vodi 2:1

'8 - Buljubašić isključen, nema pogotka Juga

Druga četvrtina: '9 - prvi napad Primorje EB

'10 - druga obrana Bijača

'11 - isključen Jelača, ali opet nema pogotka Juga; treća obrana Bijača

'12 - prva obrana Vićana (Vranješ), brani Bijač (4 obrana), pa još jedna obrana Bijača (5, pucao Daniel Varga); Ivović - brani Vićan (2 obrana)

'13 - Joković pogađa vratnicu

'15 - drugo isključenje Sukna, opet Jug ne koristi igrača više

'16 - isključen Denes Varga, minuta odmora Jug, šesti igrač više Juga: ništa! Kraj druge četvrtine, samo jedan pogodak Juga u prve dvije četvrtine, tek pogodak više Riječana!

Treća četvrtina: '17 - prvi napad Primorje EB

'18 - isključen Ivović, 1:3 Muslim s igrače više, brani Bijač, Paškvalin isključen, Jug s igračem više: 2:3 Azevedo (napokon!)

'19 - drugo isključenje Boškovića, igrač više Primorje EB: Jug se obranio

'20 - brani Bijač, 8. obrana; Dobudov udarac brani Vićan (3 obrana); prekršaj Primorja EB u napadu;

'21 - Bušlje opet neprecizan iz daljine;

'23 - isključen Daniel Varga, opet ništa Jug, Vićan brani

'24 - Denes Varga u kontri - 2:4, kraj treće četvrtine

Četvrta četvrtina: '25 - prvi napad Primorje EB, Jug se brani, Joković sretno i spretno za 3:4

'26 - Bošković - opet vratnica, ništa od izjednačenja

'27 - Joković preko gola; kontra Juga, Dobud pogađa - 4:4! Do kraja 5:04!

'28 - Jug imao napad za vodstvo, ali nije uspio

'30 - isključen Ivović, igrač više za Primorje EB, minuta odmora Asić: brani Bijač, još 2 i pol minute, novi napad Primorje

'31 - isključen Jelača, igrač više Jug, 1:45 do kraja, minuta odmora Đuho: ništa.

'32 - Azevedo pogađa 5:4, prvo vodstvo, 39 sekundi do kraja

Autor:Tonči Vlašić

Izvor:Dubrovački vjesnik