12 Marino Franičević 2 12 Dragan Drašković 2
13 Karlo Sarić 13 Blake Edwards
  14 Aidan Rouch 2
Trener: Jakša Buljan     Trener: Drago Pejaković

Pogotkom Vlatka Burića dvije sekunde prije kraja "poškovci" su iščupali bod na Poljudu. Vatreno je bilo na bazenu, na kraju je sudac Štampalija crvenim kartonina "gasio" usijane glave.

Posljednje tri minute su se odužile, poletjele su i šake pa je "pocrvenili", Marino Frančević kod domaćih i Segej Lobov kod gostiju.

Nervozan kraj jedne lijepe utakmice u kojoj su gosti pogotkom Dragana Draškovića 63 sekunde prije kraja došli do vodstva i pobjede. Imali su "poškovci" napad zadnjih 15 sekunda i igrača više

Prve dvije četvrtine obje su se momčadi izmjenjivale u vodstvu ne dopuštajući suparnicima odvajanje na dva zgoditka prednosti, a u kuriozitet je svakako da tek osmi igrač više nije bio iskorišten (domaći 4:4, gosti 3:4).

U trećoj su dionici susreta obje momčadi "zatvorile" obranu, zaigrali čvršće, no ipak su domaći uspjeli pogotkom Vlatka Burića po prvi put stići do dva pogotka razlike u 22. minuti. No nisu uspjeli slomiti goste koji su uzvratili preko Kovačevića.

I u četvrtoj četvrtini su domaći imali dva zgoditka prednosti (8:6), no u posljednje tri minute se ušlo s egalom, do opisane završnice.

Autor:R.Radica

Izvor:Slobodna Dalmacija