12 Xavier Garcia 1
13 Antonio Peričić 13 Luka Križanec
14 Eugen Tonković 14 Ivan Buljubašić 1
Trener: Mirsad Zajmović    Trener: Ivan Asić

Dvije zanimljivosti su vezane uz susret u kojem se prije početka znao pobjednik. Prva je da su "jadranaši" poveli golom Jaića, a druga da je "Primorje" u posljednjoj četvrtini koju su dobili domaćini svoj jedini gol postiglo 56 sekundi prije kraja susreta kad je mrežu domaćina zatresao Denes Varga.

U prvoj četvrtini „jadranaši" su se uspjeli ravnopravno nositi sa gostima koji su u tom periodu od četiri igrača više realizirali samo jednu prednost. U drugoj četvrtini neporažena momčad lige "Primorje" ubacila je u "brzinu više" i od rezultata 2:2 sa kojim je završena prva četvrtina otiša na vodstvo od 2:6 - golovima Da Varge, Garcie i Sukna.

U trećoj četvrtini gosti su ostvarili najveće vodstvo od 7:14. Raspucao se Sukno koji je zabio 3 gola, a pripomogao mu je Krapić s dva.

U posljednjoj četvrtini gosti su se "kupali", što su domaćini iskoristili i mogu se pohvaliti da su taj period riješili u svoju korist

Autor:Toni Bilić

Izvor:Novi list