12 Luka Komatar
13 Gašper Žurbi 13 Mirko Nižić
14 Sebastijan Novak
Trener: Primož Troppan    Trener: Veselin Đuho

Dva dana poslije rekordnih 30:5 na gostovanju protiv Kreuzlingena u europskoj Ligi prvaka, nikad više pogodaka Jugaša u jednoj utakmici u najjačem europskom klupskom natjecanju, i rekordne pobjede s 25 razlike s kojom je potvrđeno prvo mjesto u skupini 'B', vaterpolisti Jug Croatia osiguranja, u istom sastavu kao u Švicarskoj, još jednom su se u gostima poigrali s protivnikom.

U 11. kolu Triglav Jadranske lige slavili su ovog petka u Kranju protivTriglava s 24:2 (7:0, 5:1, 7:0, 5:1). Marko Bijač je bio na vratima Juga prve dvije četvrtine, Mirko Nižić je branio posljednje dvije četvrtine. Zanimljivo, oba Jugova vratara su primila samo po jedan pogodak, svako poluvrijeme je Jug dobio istim rezultatom, 12:1, u svakom poluvremenu je prva četvrtina završila 7:0, a druga 5:1, i oba vratara su imala po 7 obrana.

Najraspoloženiji Jugaš u napadu bio je Miho Bošković s 5 pogodaka,Tony Azevedo i Aleksandar Ivović su postigli po 4... Triglav? Zahvaljujući vrataru Juri Betonu sačuvao je mrežu netaknutom 2 minute i 23 sekunde, a tada je pogodio Bošković za 1:0 vodstvo Juga, koji je, kao i protiv Kreuzlingena bio bez Andra Bušlje, Nikše Dobuda, Pava Markovića i Nikole Janovića.

Autor:Tonči Vlašić

Izvor:Dubrovački vjesnik