12 Marko Macan
13 Mirko Nižić 13 Duje Jelovina
14 Boris Pavlović 2 14 Mitija Travnikar
Trener: Veselin Đuho     Trener: Jakša Buljan

Očekivano, hrvatski prvak Jug Croatia osiguranje je i bez trojice reprezentativaca, u sastavu nije bilo Boškovića, Jokovića i Markovića, pobijedio POŠK-a sa 14 pogodaka razlike (18:4).

Splitski sastav je prvi pogodak postigao 31 sekundu prije kraja druge četvrtine. Uspjelo je to Duji Lušiću s igračem više. Inače, domaćin je dobio prvu četvrtinu 6:0. U drugoj je postigao samo jedan pogodak (Ivović za vodstvo 7:0). Drugi put su mrežu Bijača POŠK-ovci zatresli u trećoj četvrtini nakon što je Jug s tri pogotka u nizu stigao do 10:1.

Bušlje je u trećoj četvrtini zaradio treće isključenje, a potom je još zbog prigovora isključen s pravom zamjene te je zaradio disciplinsku prijavu (mogao bi biti novčano kažnjen od strane HVS-a).

Bijača je na vratima Juga dvije i pol minute prije kraja treće četvrtine zamijenio NižićAzevedo je u zadnjoj četvrtini nanizao tri pogotka za vodstvo 16:2 te je sa 4 pogotka bio uz Janovića prvi strijelac domaćina i utakmice.

Jugaši u utorak, 18. prosinca putuju u Grčku. Dan poslije u Pireju igraju protiv Olympiakosa susret 6. kola skupine 'B' europske Lige prvaka..

Autor:Tonči Vlašić

Izvor:Dubrovački Vjesnik