12 Xavier Garcia 1 12 Dragan Drašković
13 Davor Car 13 Blake Edwards
14 Ivan Buljubašić 14 Aidan Rouch 1
Trener: Ivan Asić     Trener: Drago Pejaković

Primorje EB je u svom drugom ligaškom nastupu s Budvom M-Tel telefoniralo golovima, toliko da su novinari nakon samo jedne četvrtine utakmice mogli javljati o drugoj pobjedi momčadi Ivana Asića na Kantridi.

Riječani su se lagano zagrijavali i pritom su već vodili glovima Denesa Varge i Ivana Krapića s igračem više, to je bilo tek sjevanje i grmljavina za kišu golova u mreži gostujućeg vratara Lazovića. Domaći su sve više ubrzavali igru, dostigli su »radnu temperaturu«, a budvanski gosti jednostavno nisu imali tu brzinu. Paulo Obradović, Danijel Varga pa potom Petar Muslim su iz brzih akcija prednost Riječana transformirali u nedostižnu, kao što su njihovi kontranapadi bili nedostižni gostima.

Na odmor se otišlo s visokih 5:0, rezultatska i igračka dominacija »bankara« bila je više nego očita. Odmah početkom nastavka se oglasio i Sandro Sukno za teniskih 6:0, tek poslije toga, sredinom te četvrtine, gosti su dali svoj prvi pogodak Frani Vićanu, poentirao je Francuz Ugo Crousillat. Nema veze, strijelac je uskoro bio Muslim, na »veliki odmor« se otišlo sa 7:1 i bez nedoumica tko će otići s bodovima. U trećem dijelu raspoloženi Vićan obranio je peterac Crousillata, njegova momčad je na posljednji odmor otišla sa 9:2.

Izvor:Novi list