13 Marko Bijač 13 Dragoş Stoenescu
14 Ivan Buljubašić 14 Radu Gospodinov
15 Ivan Krapić
Trener: Ratko Rudić    Trener: Istvan Kovacs

Hrvatska nastavlja s dobrim igrama i pobjedama. U biti, u cijelokupnom dosadašnjem prdolimpijskom pripremnom dijelu još nemamo poraza. U 3, kolu turnira Dublin kup, a drugom našem nastupu (u 2. su kolu Barakude bile slobodne), Hrvatska je pobijedila Rumunjsku 12:7. Rezultat u gol isti kao dan ranije protiv Crnogoraca. Igra istovjetna tomu. Vrlo čvrsto u obrani, disciplinirano, precizno u napadu.
Od prve minute su naši igrači iskazali moć i nadmoč u bazenu ne dopustivši od sredine druge četvrtine da razlika 'padne' ispod četiri gola razlike. Kod 5:3 za Hrvatsku, pogotke su postigli Obradović i Šetka, odveli Hrvatsku do 7:3 u poluvremenu i to je već bio trasiran put k pobjedi. Praktički je ostala samo forma privesti taj susret kraju na željeni način. Ponovo je velika večina igrača u hrvatskom sastavu postigla barem po pogodak. Protiv Crnogoraca smo imali desetoricu strijelaca, u petak kasno navečer devetoricu.
Inače, u 2. kolu Dublin kupa (petak prijepodne), u kojem su hrvatski vaterpolisti bili slobodni, dogodilo se i prvo iznenađenje. Rumunjska je naime svladala Crnu Goru boljim izvođenjem peteraca. U raspucavanju s pet metara kod Crnogoraca su neuspješni bili oni ponajbolji Nikola Janović i Predrag Jokić. Najprecizniji kod Rumunja bili su Matei sa 4 i Radu 2 gola. Mađarska je pak sasvim očekivano svladala Veliku Britaniju.
REZULTATI 2. KOLA: Rumunjska - Crna Gora 14:11 (2:3, 5:2, 2:3, 1:2 - 4:1 5m) i Mađarska - Velika Britanija 13:8 (4:4, 4:1, 2:1, 3:2).
REZULTATI 3. KOLA: Crna Gora – Velika Britanija 16:7 i Hrvatska – Rumunjska 12:7
POREDAK: Hrvatska 6, Mađarska 6, Crna Gora 4, Rumunjska 2, Velika Britanija 0. Raspored 4. kola: (20.00) Hrvatska – Velika Britanija i (21.30) Mađarska – Crna Gora. Slobodna je Rumunjska.
Autor:Dean Bauer
Izvor:Sportske novosti