11 Krševan Torbarina
12 Ivan Radas 4 12 Krešimir Zubčić
13 Luka Mršić
  14 Nikola Bačić

Nakon odustajanja od nastupa u Prvoj B ligi Biograd se okrenuo vlastitom kadru i prijavio se za nastup u Drugoj ligi u kojoj nastupa pet momčadi. U biogradskoj momčadi uglavnom su mlađi juniori, pojačani s nekoliko iskusnijih igrača. U 1. kolu protiv momčadi CPK Biograd je pokazao dosta želje i volje te na kraju osvojio bod. Nakon početnog vodstva domaćih i pogotka iskusnog seniora Davora Šarića gosti iz Crikvenice koriste neiskustvo protivnika te s vanjskih pozicija postižu tri pogotka zaredom. U drugoj četvrtini Roko Pelicarić izjednačuje, da bi u jednom trenutku domaćini i poveli. Međutim, zbog neiskustva pojedinih domaćih igrača nakon druge četvrtine rezultat je 6:6. U trećoj četvrtini do izražaja dolaze oba vratara, a na kraju treće četvrtine CPK ima gol prednosti. U posljednjoj četvrtini obje su momčadi propustile dosta šansi, a nakon vodstva gostiju 9:8 Ivan Radas u završnici pogađa za 9:9, pa je podjela bodova realna prikazanoj igri.

Autor:Zvonimir Petrović

Izvor:Zadarski list