free porn movie

01-10-2011 20:00

U trećem kolu regionalne Triglav Jadranske lige, u Kotoru, na bazenu Nikša Bućin, sastale su se dvije momčadi koji su u prva kola ostvarile po dva poraza. I Primorac i Šibenik željeli su u međusobnoj utakmici prekinuti taj niz, a uspjelo je to domaćinima koji su slavili s jednim golom razlike – 7:6.

Mlada momčad iz Krešimirova grada dobro je ušla je u utakmicu. Nakon 3:3 u prvoj četvrtini, u drugih su osam minuta postigli dva gola, a nisu primili niti jedan.

U drugo su poluvrijeme tako ušli s dva gola razlike, no, to nisu uspjeli sačuvati do kraja. Domaćin je odgovorio serijom 4:0, došao do potpunog preokreta, vodstva 7:5. Do kraja utakmice Šibenčani su uspjeli samo smanjiti rezultat, sve do konačnih 7:6.

Kod domaćina po dva gola postigli su Car i Popović, a kod gostiju Stojanović.

Autor:Ivana Jurica