12 Andrija Španja 2 12 Nikola Murišić
13 Luka Sučić 13 Filip Vuleta
14 Deni Šarić
Trener: Grgo Renje    Trener: Vido Lompar

Vjerovali su Šibenčani da mogu pobijediti Primorac, revanširati im se za minimalan poraz u prvom dijelu sezone. I sve je za njih dobro krenulo: rutinerBrkić i Španja sjajnim golom donijeli su vodstvo od 2:0. Gosti se bude u drugom dijelu četvrtine, te preko Miljana PopovićaCara i Paunovićapreokreću rezultat u svoju korist. Brkić iz peterca izjednačava na 3:3, a prednost domaćim vaterpolistima s igračem više donio je Vlahović.

Belamarić povisuje na 5:3 u drugoj četvrtini, a novi gol iz peterca Brkića domaćinima je donio i vodstvo od tri razlike (6:3). Ali do odlaska na odmorNikola Popović lobom je smanjio na 6:4.

U samo tri minute drugog dijela Kotorani s dva gola M. Popovića i jednim Cara iz kontre preokreću rezultat (7:6). Nakon što Brkić treći peterac nije uspio realizirati (stativa) lijepim golom Španja je izjednačio na 7:7. No, niskim udarcima iz daljine gostujuća je momčad varala Jukića, pa su preko N. Popovića i M. Popovića na kraju treće četvrtine imali vodstvo od 9:7.

Vlahović s igračem više smanjuje na 8:9. No, Lučić na drugoj strani s istekom napada vraća plus dva svojoj momčadi. Novi gol Vlahovića, i ovog puta s igračem više, domaćine vraća na minus jedan (9:10), imali su i napad za izjednačenje, ali umjesto toga Gopčević iz kontre zabija za 9:11. Još jedan gol Vlahovića Šibenčanima još vraća minimalnu nadu da eventualno mogu do izjednačenja, ali gol Murišića s igračem više desetak sekundi prije kraja i definitivno rješava pitanje pobjednika – 10:12.

Kod domaćina Vlahović je postigao četiri, a Brkić tri gola, dok je prvo ime gostiju s četiri gola bio Miljan Popović.

izvor: sportnet.hr