12 Ante Visković 3 12 Predrag Jokić 1
13 Marko Vlaić 13 Ivo Martinović
14 Marino Divković 14 Stefan Kovačević
Trener: Mirsad Zajmović    Trener: Drago Pejaković

U sklopu 18. kola Jadranske vaterpolske lige momčad Budve stigla je u goste splitskom Jadranu te je pred pedesetak gledatelja u Splitu stigla do nove pobjede. Nakon minimalne prednosti domaćina nakon prve dvije četvrtine, gosti u trećoj stižu do svog minimalnog vodstva, no o pobjedniku se odlučuje tek u onoj posljednjoj, četvrtoj četvrtini. Na kraju, pobjeda Budve 13:9 te nastavak njihove serije pobjeda u Ligi 7.

Bolje su u susret krenuli gosti koji su nakon prve četvrtine imali minimalnu prednost 4:3. Međutim, domaćin tek u drugoj pokazuje što zna te s 3:1 preokreće rezultat u svoju korist. Na predah se tako ide s minimalnim vodstvom domaće momčadi (6:5).

Nastavak susreta donio je novi rezultatski preokret, naime, gostujuća momčad polako ubrzava tempo te u trećoj četvrtini slavi 4:2. Odluka o pobjedniku donesena je, pak, u četvrtoj četvrtini u kojoj su gostujući vaterpolisti pokazali svoje pravo lice slavljem 4:1. Konačno, momčad Budve kući se s gostovanja vraća s pobjedom 13:9.

Najefikasniji u redovima pobjednika bili su Brguljan i Vukčević s po četiri postignuta pogotka, dok su najbolji kod Jadrana bili Ivanković i Visković s po tri gola.

izvor: sportnet.hr