12 Marko Macan 12 Andro Gagulić
13 Mirko Nižić 13 Ivan Pisk
14 Marko Ivanković 14 Marin Dašić
Trener: Veselin Đuho    Trener: Vjekoslav Kobeščak

Nova, šesta pobjeda Jugaša u Triglav Jadranskoj ligi. Nakon što su u 6. kolu izgubili u Rijeci od Primorja EB nakon pet startnih pobjeda, u 7. kolu su u Gružu nadigrali zagrebačku Mladost sa 7 pogodaka razlike (11:4). Najbolji u redovima gostiju bio je vratar Ivan Marcelić sa čak 17 obrana

Jugaši su već nakon druge četvrtine imali osjetnu prednost, vodili sa 7:2 te je bilo jasno kako zagrebačka Mladost, lišena pomoći kapetana, reprezentativnog vratara Josipa Pavića, ne može iznenaditi hrvatskog prvaka u njegovom Gružu.

Prvo poluvrijeme ogleda trofejima dva najbogatija hrvatska kluba obilježile su obrane Marka Bijača (9), Jugova stopostotna realizacija igrača više (2/2) i peteraca (3/3), plus besprijekorna obrana s igračem manje (0/6).

Jugaši su u 8. kolu gosti sljedeće subote slovenskog Branika u Mariboru. Međutim, u srijedu, 20. studenoga počinje Euroliga, najjače klupsko natjecanje. Jugaši dočekuju grčkog prvaka, Olympiakos iz Pireja (18.50 sati), i to je sad glavna preokupacija svih u Gružu.

Gotovo tisuću gledatelja bilo je ove subote na tribinama u Gružu. Gosti Jugaša bili su malonogometaši Squarea, cavtatske mažuretke, članovi Udruge djece oboljele od dijabetesa 'Slatki život' i njihovi roditelji...

Autor:Tonči Vlašić

Izvor:Dubrovački Vjesnik