free lesbian porn

14-12-2011 19:00

Vojvodina Vojvodina 7 : 11
Jug CO Jug CO

Tri dana nakon teškog poraza u finalu domaćeg Kupa od Mladosti vaterpolisti Jug Croatia osiguranja su u Novom Sadu nadigrali Vojvodinu 11:7 u utakmici 4. kola skupine 'B' europske Lige prvaka te su na taj način osigurali četvrtfinale najjačeg europskog klupskog natjecanja.

Prolaz u četvrtfinale Jugaši su izborili dva kola prije kraja natjecanja u skupini 'B'. Dubrovčani su prije 18 dana istog suparnika nadigrali u Gružu (9:6). Sa stopostotnim učinkom, četiri pobjede, vodeći su sastav skupine.

Doprvak Srbije je utakmicu otvorio vodstvom (Matović), međutim vrlo brzo su Jugaši preokrenuli rezultat u svoju korist. Nikola Janović je s tri pogotka predvodio Jugov napad na samom početku. U drugoj četvrtini Jugaši su imali prvi put četiri pogotka prednosti (7:3) koju su očuvali u trećoj četvrtini, a povećali u posljednjoj dalekometnim pogotcima Nikole Sutića (11:6).

Do kraja nastupa u skupini, igra se nakon Europskog prvenstva u Eindhovenu gdje naša reprezentacija brani zlato iz Zagreba, Jugaše čeka u Zagrebu ogled protiv Mladosti (8. veljače, u Gružu je bilo 10:8 za Jugaše), a potom u Gružu ogled protiv njemačkog prvaka Spandau 04 (25. veljače). Prve utakmice četvrtfinala se igraju 14. ožujka, a uzvratne 18. travnja. Final four je od 11. do 13. svibnja.

GOL PO GOL

Prva četvrtina: 1:0 Matović (2/s krila), 1:1 Marković (4/igrač više, s krila), 1:2 Janović (5/izvanka), 1:3 Janović (6/kontranapad), 2:3 Mitrović (6/izvanka), 2:4 Dobud (7/igrač više, dva metra), druga četvrtina: 3:4 Vapenski (11/igrač više), 3:5 Joković (11/s krila), 3:6 Janović (13/lob), 3:7 Marković (16/igrač više, s krila), treća četvrtina: 4:7 Ubović (17/dva metra), 4:8 Obradović (19/igrač više, izvanka), 5:8 Bosančić (23/izvanka), 5:9 Macan (24/izvanka), četvrta četvrtina: 6:9 Basara (26/igrač više, izvanka), 6:10 Sutić (26/izvanka), 6:11 Sutić (28/izvanka), 7:11 Mitrović (32/sa stative).

Autor:T.Vlašić

Izvor:Dubrovački vjesnik