free mature porn

27-10-2011 20:00

Bazen na Poljudu

Kako je lijepo imati veliki fond igrača pa onda za susret odredi njih samo 12. I to je bilo dovoljno Pro Reccu da ostvari ogromnu pobjedu od deset razlike i to sa pola snage. Držao se Jadran dobro prvih deset minuta, imao zaostatak od 4:5, blistao je mladi Maroje Gluhaić koji je s krila zabio dva lijepa gola nakon prekrasnih akcija. No to je bilo i sve od domaćina.

U 12. minuti prolomio se veliki pljesak bazenom, u kontri su bili Prlainović i Madaras, sami ispred Nene Kačića, a srpski je reprezentativac dodao mađarskom koji je sa dva metra loptu zakucao – gredu. U narednom napadu Ivović je ostao sam ispred Kačića, ali mu je splitski vratar bravurozno "skinuo" udarac.

Inače koliko je talijanska momčad moćna govori i činjenica da se jedini Talijan među strijelce Andrea Fondelli upisao 2.20 minute  prije kraja dvoboja. No kada imate  novca onda se kupiti doslovno može sve.

Autor:R.Radica

Izvor:Slobodna dalmacija