11 Aleksandar Ivović 11 Blai Mallarach 1
12 Marko Macan 12 Anastasios Schizas
13 Mirko Nižić 13 Christos Floros
Trener: Veselin Đuho    Trener: Theodoros Vlachos

Jugaši su ostvarili novu pobjedu, u 5. kolu su bili bolji u Gružu od Olympiakosa s 10:8 te su sad jedini sastav sa stopostotnim učinkom u skupini. Grci su nakon tri pobjede upisali prvi poraz.

Tri minute prije kraja utakmice Olympiakos je zaprijetio Jugašima, koji su imali pet pogodaka viška (6:1). Grci su pri rezultatu 8:7 za domaćina imali igrača više, ali nisu pogodili. U nepunu minutu Andro Bušlje je s dva pogotka osigurao pobjedu...

Oba sastava su ogled dočekala sa stopostotnim učinkom, tri utakmice - tri pobjede. Jugaši su sad usamljeni na vrhu tablice.

5. KOLO Jug CO - Olympiakos 10:8

Prva četvrtina: 1:0 Dobud (4/izvanka), 2:0 Azevedo (5/igrač više, s krila), 3:0 Bošković (7/peterac), 3:1 Fountoulis (7/peterac), 4:1 Azevedo (8/izvanka), druga četvrtina: 5:1 Marković (10/s krila), 6:1 Vranješ (11/igrač više), 6:2 Delakas (14/igrač više), 6:3 Fountoulis (15/izvanka, od bloka), 7:3 Joković (16/peterac), treća četvrtina: 7:4 Mourikis (18/dva metra), 7:5 Pontikeas (20/polukontra), 8:5 Joković (23/izvanka), četvrta četvrtina: 8:6 Mallarach (27/peterac), 8:7 Mourikis (28/igrač više), 9:7 Bušlje (30/igrač više), 10:7 Bušlje (30/polukontra), 10:8 Kapotsis (32/igrač više).

Autor:Tonči Vlašić

Izvor:Dubrovački vjesnik