12 Marko Macan 12 Nikola Murišić
13 Mirko Nižić 13 Boris Krivokapić
14 Boris Pavlović 1 14 Stevan Krivokapić
Trener: Veselin Đuho    Trener: Veljko Uskoković

Aleksandar Ivović je otvorio pogotkom novu, Jugovu 2013. godinu. Mrežu Primorca iz Kotora u 10. kolu Triglav Jadranske lige crnogorski reprezentativac je zatresao iz daljine nakon 101 sekundu igre za vodstvo hrvatskog prvaka 1:0. Očekivano, Jugaši su ostvarili pobjedu protiv Kotorana. Slavili su s 9 pogodaka razlike iako početak nije bio baš najbolji. Naime, Kotorani su dva puta anulirali prednost domaćina, 1:1 i 2:2, a 14 sekundi prije kraja prve četvrtine i poveli (3:2).

Međutim, nakon tog trećeg pogotka gostiju Jugaši su nanizali deset pogodaka, a da više nisu primili više pogodak! Kotorani su 'šutili' u Gružu u posljednje tri četvrtine. Jug je stigao do svoje devete pobjede, ima jedan poraz od Primorja, koji je prvi sa stopostotnim učinkom.

Iako je bio u febri posljednjih dana, Jugaše je s klupe vodio Veselin Đuho, koji je ove subote, 5. siječnja proslavio 53. rođendan. U sastavu domaćina utakmicu s Primorcem su preskočili reprezentativci, Maro Joković (ozljeda) i Andro Bušlje (febra).

Autor:Tonči Vlašić

Izvor:Dubrovački vjesnik