12 Nikola Tomašević 12 Slavko Čalić
13 Slaven Kandić 13 Marin Ban 2
14 Ivan Krizman 1 14 Luka Lozina
Trener: Ivica Tucak    Trener: Joško Kreković

Porazom u od crnogorskog Jadrana vaterpolisti Mornara ostali su prikovani za dno Lige 6. Splićani su se uspjeli vratiti u utakmicu nakon velikog zaostatka u drugoj četvrtini, ali u posljednjoj dionici više nije bilo snage za pobjedu.

Utakmica u Herceg Novom otvorena je izjednačenom prvom četvrtinom u kojoj je svaka momčad poentirala po jedan put. Druga četvrtina donijela je odvajanje domaćina koji su u samo četiri minute postigli tri pogotka i došli do opipljive prednosti. Ipak, Mornar se nije predavao pa Antonijević s dva gola do poluvremena vraća Splićane u utakmicu.

Na početku treće četvrtine stiže i izjednačenje zahvaljujući golu Čorušića, a nakon toga kreće igra gol za gol pa na kraju treće četvrtine na semaforu piše 7:7. Međutim, Splićani su u posljednjoj dionici ostali na nuli u rubrici golova pa su golovi Beltramea i Gojkovića ostavili bodove u Crnoj Gori.

Utakmicu je obilježila loša realizacija igrača više budući da su obje momčadi poentirale samo tri puta iz 14 prilika. Kod domaćina je dva gola postigao samo Subotić, ali je osim njega čak sedam igrača zatreslo protivničku mrežu, a to Mornar nije mogao pratiti. Kod Splićana su Antonijević i Ban poentirali po dva puta.

Autor:Marko Domljanović