free porn downloads

30-11-2011 20:45

Koper

Mladost je nakon pobjede nad Koprom šesti put ove sezone osigurala tri boda i napokon se vratila među prvih pet na prvenstvenoj ljestvici.

Žapci, očekivano, nisu imali težak posao u gostima pa je trener Kobešćak odmarao prvog vratara Pavića, a umjesto, u posljednje vrijeme standardnog prvotimca, Andra Gagulića u bazen je opet uskočio Perica Bukić.

Ipak, i u ovom kolu najbolji dojam ostavili su stranci u redovima zagrebačke momčadi, Radu i Mallarach, koji su manje – više sami zabijali. Uz njihovih devet pogodaka za konačnih 13 golova izborili su se još Ivan Milaković (2), te Kristijan Milaković i Ivan Bebić po 1.

S druge strane, Veselin Đuho nije u sastavu imao najefikasnijeg strijelca Tonija Barbarića pa su domaći, ponajprije zahvaljujući Vojislavu Čupiću (3), uspjeli koliko – toliko ublažiti gol razliku.

Žapci su tijekom cijelog susreta dobro kontrolirali igru, u obrani su se iskazali u prvih petnaest minuta, Koprani su tek u četvrtoj minuti druge četvrtine uspjeli pogoditi gol Piska za 1:6. Do poluvremena su smanjili razliku na 3:7, a početkom treće četvrtine Mladost preko Radua ponovno vraća prednost na +5. Uslijedila je tada serija golova domaćih (po dva gola dali su kapetan Crnica i Čupić) pa je šest minuta prije kraja susreta rezultat bio 7:8. Potom se opet u igru vraća Mladost; Mallarach, Milakovići i dva puta Radu pogađaju za 7:13, a konačni rezultat postavio je Borut Anzeljc zgoditkom za 8:13.