free porn sites

19-11-2011 20:45

Bazeni Mladost na Savi

Mladost je slavila u derbiju desetog kola Jadranske lige protiv Mornara koji se još jednom pokazao kao odlična i disciplinirana momčad. Zagrepčani nisu dobro krenuli u utakmicu i od samog početka utakmice Mornar je imao prednost. U prve dvije četvrtine Jure Marelja je radio pometnju u obrani Mladosti, a u na drugoj strani je carevao Marko Bijač tako da su Zagrepčani od prva četiri igrača više iskoristili - nijedan. Na odmor se krenulo s minimalnim vodstvom Splićana 3:4.

Ipak, u trećoj četvrtini Mladost je konsolidirala svoju igru, pa je Cosmin Radu izjednačio, potom je odlični Marin Ban, strijelac četiri pogotka, ponovo doveo Mornar u vodstvo da bi Ivan Bebić napokon iskoristio igrača više i pred kraj četvrtine poravnao na 5:5.Mladost je u posljednjem dijelu došla i do prvog vodstva golom Blai Mallaracha, a povisio je Kristijan Milaković s igračem više malo više od pet minuta prije kraja. Mornar i se nisu predavali, Ban je pogodio za 7:6, ali je već u sljedećem napadu Vanja Udovičić vratio na dva razlike. Samo deset sekundi potom, Srđan Antonijević ponovo smanjuje zaostatak na samo jedan gol; 8:7. Jedan od najboljih u redovima žabaca, Ante Vukičević je dvije i pol minute prije kraja povisio na 9:7, a ponovo Ban s igračem više postavlja konačnih 9:8, četrdeset tri sekunde prije kraja. Imali su gosti i posljednji napad i igrača više dvije sekunde prije kraja, ali nisu uspjeli promijeniti rezultat.