6 Ivan Buljubašić IsključenjeIsključenje 6 Angelos Vlachopoulos PeteracIsključenjeIsključenje 4
11 Anđelo Šetka 11 Athanasios Chrysospathis 1
12 Paulo Obradović Isključenje 3 12 Emmanouil Prekas Isključenje s pravom zamjene
13 Ivan Marcelić 13 Stefanos Galanopulos
Trener: Ivica Tucak    Trener: Athanasios KEHAGIAS

Reprezentacija Hrvatska poražena je u prvom domaćem susretu Svjetske lige protiv Grčke i to nakon peteraca rezultatom 12:11.
Izabranici Ivice Tucka dobro su otvorili utakmicu i na poluvrijeme otišli s minimalnom prednošću 3:2. Međutim u trećoj četvrtini gosti rade seriju 0-4 i odlaze na 4:6 nakon čega se Hrvatska dovela u tešku poziciju. Ipak, 20-tak sekunda prije kraja Muslim iz peterca zabija i donosi vodstvo Hrvatskoj od 7:6. To nije bilo dovoljno jer Vlachopoulus sa zvukom sirene iz vani pogađa, pa regularni dio utakmice završava 7:7.

U ruletu peteraca naši su imali manje sreće, pa Grci iz Zagreba odlaze s oba boda.