watch free porn

14-12-2011 20:15

Bazeni Kantrida

Vaterpolisti riječkog Primorja osigurali su prvo mjesto u skupini A vaterpolske Lige prvaka domaćom pobjedom 6:5 protiv Olympiakosa...

Primorje je ostvarilo ono što se od njega očekivalo i bez pomoći dvojice iskusnih bekova, viroznih Baraća i Glavana. Riječani su "zacementirali" prvo mjesto u grupnoj fazi Lige prvaka te mirno mogu čekati protivnika u četvrtfinalu do kojeg će još odigrati susrete s Budvom i Vouliagmenijem.

Buljubašić je otvorio četvrtinu golom da bi s igračem više Chatzikyriakakis poravnao rezultat. Inače, u prvih su osam minuta igrači obje momčadi pokušavali zabiti gol dalekometnim pokušajima, a Zdravko Radić skinuo je i peterac Blanisu.

Ipak, do odmora su momci Zorana Roje poveli s 4:1 pogocima Daniela Varge, Muslima te Krapića, a Blanis je tek uspio smanjiti na 4:2.

Sredinom treće četvrtine činilo se da Bankari zapravo odrađuju ovu utakmicu budući da su izgledali vrlo sporo u napadu. Tako su jedini pogodak iskreirali braća Varga, Daniel je krasnom no look asistencijom pronašao Denesa koji je lako poentirao.

Gosti iz Pireja skoro su kaznili riječko opuštanje u posljednjih osam minuta. Kolomvos i Delakos primakli su Grke na samo pogodak zaostatka, no "ohladio" ih je Garcia svojim prvim zgoditkom na susretu. Mourikis je minutu prije kraja realizirao brojčanu prednost u bazenu, a Olympiacos je imao i posljednji napad kojim su mogli doći do remija, no crnogorski čuvar mreže s privremenom adresom u Rijeci bio je na visini zadatka.

Autor:Vedran Filipović