12 Mario Režić 12 Igor Martinčić 1
13 Petar Krkić 13 Gabriel Strižić 5
14 Maroje Popović 14 Sanjin Deželjin
Trener: Maro Pavlović    Trener: Danijel Kancijanić

Bellevue je vodio gotovo tri četvrtine u derbiju 13. kola Prve 'B' hrvatske lige, ali se na kraju radovala Opatija. Drugi put su Opatijci pobijedili dubrovačkog prvo'b'ligaša s pogotkom razlike, jedini su uspjeli ove sezone biti bolji od Bellevuea. Na Kantridi sa 7:6, a u Gružu s 9:8. U svim ostalim utakmicama Bellevue je ostvario pobjedu. Opatija je bodove izgubila samo u Makarskoj protiv Galeba.

Bellevue je dobio prvu četvrtinu s 2:0, na poluvremenu je i dalje bilo plus dva za domaćina, a dva razlike je i u trećoj četvrtini (6:4) kada je Bellevue zadnji put imao prednost (7:6). U posljednju četvrtinu ušlo se sa 7:7. Tada je Opatija prvi put povela. Izjednačio je četiri minute prije kraja Ivica Duždević. Nakon toga sreća je bila na strani domaćina, dva pokušaja Opatije su ostala pred gol crtom.

Bellevue je imao napad kada je na semaforu počela otkucavati posljednja minuta, međutim, pokušaj Nina Blaževića nije bio uspješan. Opatijci su 36 sekundi prije kraja osvojili loptu, a 11 sekundi prije kraja izborili igrača više, kojeg je pet sekundi poslije realizirao Gabrijel Strižić. U posljednjih šest sekundi Bellevue nije uspio izjednačiti...

Loren Fatović bio je prvo ime Bellevuea na čijoj klupi je u ulozi trenera bio Maro Pavlović, kojem je savjetima sa strane pomagaoBožo Vuletić.

Autor:Tonči Vlašić

Izvor:Dubrovački vjesnik