13 Marko Bijač 13 Alex Parsonage
14 Ivan Buljubašić
15 Ivan Krapić
Trener: Ratko Rudić    Trener: Cristian Iordache

Barakude će danas protiv Mađara, u posljednjoj utakmici Dublin kupa (16.30) odlučivati o pobjedniku vrlo jakog međudržavnog vaterpolskog turnira u glavnom irskom gradu. Kolo prije kraja Hrvatska ima tri boda više od Mađara, te suparnik za ukupnu pobjedu mora dobiti našu reprezentaciju, ali isključivo u četiri četvrtine za što se dobivaju tri boda. Pobijede li primjerice Mađari u produžetku, za takvu pobjedu bi dobili 2 boda, a Hrvatska 1. Inače, upravo su Mađari u posljednjoj utakmici subotnjeg programa, u vrlo neizvjesnom susretu izgubili od Crnogoraca, koji danas imaju slobodan dan, 10:9.
O srazu s Britancima ne treba baš previše. Suparnik, što je bilo znano i ranije, kvalitativno nedorastao. Samo su se prvu četvrtinu naši igrači poigravali ili malo tek neozbiljniji. Onda su upaljeni svi motori, te su sve tri preostale četvrtine okončane istovjetnim rezultatom, vrlo visokim rezultatom 5:1. To je ujedno i najteži poraz Velike Britanije na ovom turniru. U hrvatskoj reprezentaciji, izuzev vratara dakako, samo još Burić i Bušlje nisu postigli pogodak.
REZULTATI 4. KOLA: Hrvatska – Velika Britanija 17:5 i Mađarska – Crna Gora 9:10 (2:1, 2:3, 2:2, 3:4).
POREDAK: Hrvatska 9, Crna Gora 7, Mađarska 6, Rumunjska 2, Velika Britanija 0.
Zadnjeg dana natjecanja, sastaju se – (15.00) Rumunjska – Velika Britanija i (16.30) Hrvatska – Mađarska. Slobodna je Crna Gora.
Autor:Dean Bauer
Izvor:Sportske novosti