free mature porn
Turska Turska 2 : 22
Mađarska Mađarska

Mađarska je nadmoćnom izvedbom protiv Turske potvrdila svoj prolaz u polufinale, a za rasplet skupine A čeka se rezultat grčko-talijanskog dvoboja...

Susret između Mađarske i Turske nalikovao je više na teniski meč, nego na vaterpolsku utakmicu. U prvoj je četvrtini Mađarska potpuno potopila Turke, ne davši im priliku ni za jedan pogodak, dok su s druge strane, oni upisali šest.

Druga četvrtina imala je sličan ishod, no s jednim pogotkom Turaka (6:1), dok je u trećem dijelu Mađarska bila nešto manje učinkovita, ako se to u ovom susretu može takvim nazvati. Pred posljednjih osam minuta rezultat je bio 16:1.

Opet šesticom, Mađari su zaključili ovo "zagrijavanje" pred polufinalnu utakmicu u svom stilu. Braća Varga upisala su po tri pogotka za Mađare, a Harai je bio najbolji strijelac na utakmici sa četiri pogotka. Za Turke je "jedini" vaterpolist u bazenu bio Hantal (dva gola).

Autor:Tea Lokas